REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Jogos pietūs Bubiuose Nuotraukos

Joga padeda pasiekti natūralią pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios, taip gerindama gyvenimo kokybę kiekvienam užsiimančiam Joga. Jogai (žmonės, praktikuojantys Jogą), tiki, kad žmogus, norintis stabilios emocinės būsenos ir šviesaus proto, turi sujungti kūną, protą ir dvasią, o tam pasiekti Joga naudoja pratimus: kvėpavimo, pozų, atsipalaidavimo ir meditacijos. Kūnas yra svarbiausias įrankis žmogaus darbui ir vystymuisi. Joga paverčia kūną stipresnį ir lankstesnį, pagerina kvėpavimą, saugo raumenis nuo skausmo, gerina kraujo apytakos sistemą, taip pat padeda susilieti su gamta ir aplinka. Joga leidžia suvokti save ir pasaulį naujai, teigiamai,  įneša į gyvenimą daugiau džiaugsmo bei kantrybės su kitais žmonėmis.

Liepos 21 dieną (šeštadienį) Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras eilinį kartą kvietė į nemokamą, didelio dėmesio vertą renginį – jogos dieną. Šį kartą Šiaulių rajono gyventojai bei svečiai „joginosi“ Bubiuose, Bubių tvenkinio (Šiaulių jūros) pakrantėje. Nuostabus oras, puikios nuotaikos, sportinis entuziazmas ir jogos ramybė, tai šio renginio vizitinė kortelė.

Renginio programa buvo sudaryta iš keturių dalių, keturių skirtingų jogos technikų. Pirmoji – įvadinė, „HATHA“ joga su Roku Leonavičiumi. Antroji – intensyvi „VINJASA“ joga su Gintu Alseika. Trečioji – komandinį darbą skatinanti „JOGA POROJE“ su Mila Leonaviče, na, ir ketvirtoji – „PRANJAMA“ meditacija su Jurga Mikelioniene. Pastaroji padėjo atsipalaiduoti po intensyvios fizinės veiklos, bei pozityviai nuteikė savaitgalio darbams ir aktyviam poilsiui.

Visą pusdienį, drąsiausieji galėjo patirti naujų pojūčių atsistodami ant irklentės bei irdamiesi irklu. Ši veikla ypač domino mūsų pačius mažiausius dalyvius.

Organizatoriai labai džiaugiasi, kad renginys sėkmingas ir sklandus. Nuoširdžiai dėkojame visiems susirinkusiems ir, žinoma, mūsų draugams jogos instruktoriams. Linkime malonaus laiko, gero oro, aktyvių veiklų bei tikimės su Jumis pasimatyti kitą vasarą!

Informaciją apie Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt. Papildoma informacija: Facebook paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, „Kuršėnų krašto žinių“ laikraštyje ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Skaistė Grigytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: