REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškės nuomonė: remonto kokybė neatitinka mokamos kainos

 • Simona sako:

  Aš taip pat gyvenu šioje laiptinėje, vakar buvo tragedija, gyventojai ketvirtame aukšte kibirais sėmė vandenį, kai kuriems gyventojam išmušė saugiklius, o elektros saugiklių skydynė buvo permirkus nuo vandens, visos sienos laiptinėj buvo šlapios, o gauname dideles saskaitas ir nei vienam gyventojui nebuvo atsiųstas samatas kur ir kiek naudojami pinigai

 • Ernesta sako:

  Gyvenu sioje laiptineje,pirmame aukste,baisu kas daresi:bute per sienas bego vanduo,kolidoriuje pilna vandens,laiptineje kaip baseine”plaukioti” buvo galima,tiesiog truksta zodziu-taip dirba Kursenu komunalinis !!!!!

 • kursenietis sako:

  kursenu komunalinis tik saskaitas moka pateikti, o ju darbai tai absoliuciai nevykę. Uz ka mes mokam kiekvieną menesi komunalinius mokescius-visokie administravimo mokesciai kad per metus nei karto nesu mates laiptinej ar ant stogo komunalinio darbuotoju, kad kazka tvarkytu ir pan.

 • gyventoja sako:

  įdomu, kaip pakomentuotų savo atliktą darbą UAB Evalita, kuri buvo atsakinga už stogo remonto darbų techninę priežiūrą ir kuriai buvo sumokėta 800,00 € iš gyventojų sukauptų lėšų. Dar nebaigtos mokėti 5 mėn. įmokos, o stogo kaip ir neturim, pinigai kaip į balą.Gėda tokioms įmonėms ir Kuršėnų komunaliniam ūkiui.

 • Paskola remontui sako:

  Ir kodėl tokie paslaugų teikėjai nėra baudžiami? Jei žmogus pasiėmė paskolą, pasidarė savo bute remontą tuo pačiu kai remontavo stogą, tikėdamasis, jog problemos baigėsi. Kas atlygins nuostolius? Juk tai ne tik finansinė žala, bet ir moralinė


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: