REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Septintajame MotoTourism Rally – ir kuršėniškių komanda Nuotraukos

Praėjusį šeštadienį(2018-08-18) įvyko jau septintasis MotoTourism Rally, kurio metu motociklininkų komandos startuoja iš įvairių Lietuvos vietų ir finišuoja Birštone. Šiais metais ralis buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui. Ralio tikslas yra aplankyti kiek galima daugiau Lietuvos vietų(šiais metais jų buvo 38) pagal pateiktą žemėlapį ralio pradžiai, neviršijant vidutinio greičio ir įsitenkant į 10 valandų laiko limitą.

Šiais metais ralyje dalyvavo ir aštuonių moto mėgėjų komanda pavadinimu Kuršėnai: Antanas, Monika, Reda,  Tomas, Vaida, Valdemaras, Vygandas ir Vytautas. Per dieną nuvažiuota per 700 km(su grįžimu namo). Pravažiuota ir greitų ruožų, ir žvyrkelių. Išklausyta daug istorijų, sužinota daug apie Lietuvos istoriją, kultūrą.

Kelionė prasidėjo nuo „egzamino“ Šiaulių Regitroje, kur reikėjo įveikti „gyvatėlę“, sekanti aplankyta Lino Žaliuko paroda fotografijos muziejuje apie tarpukario motociklininkų madas. Toliau Plungė ir laikrodis su viena rodykle. Iš Plungės Tverai su savo senąja bažnyčia, vėliau Kražiai su savo istorija. Sekantis sustojimo punktas Smalininkai, kur ralio dalyvius sustabdė pasienio prižiūrėtojas Fricas, pasodino į tamsiąją ir nusiuntė mokytis pas griežtą panelę mokytoją. O galutinė aplankyta vieta Griškabūdžio bažnyčia. Na o ralio finišas Birštone.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Iki vasario 8 d.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija – „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com.

Vasario mėn. 16 d.
12.30 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje Šiaulių rajono tautodailininkų darbų parodos atidarymas. Paroda veiks 8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais
Iki vasario mėn. 8 d. pirmadienį – penktadienį 10  – 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje dizainerio Viliaus Purono paroda „Mūsų miestas – mūsų namai“.

Vasario 16 d. – vasario 28 d.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija – Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-687) 89 120 arba el. paštu zenonasgestautas@gmail.com.

EDUKACINĖ VEIKLA

Vasario mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniai – penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: