REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Jau šį šeštadienį Pavenčiuose 3×3 krepšinio komandos kovos dėl įspūdingų piniginių prizų

Pirmąjį vasaros savaitgalį Pandėlio miestelyje prasidėjęs Mažų miestelių krepšinio lygos 3×3 čempionatas per visą vasarą apkeliavo įvairius Lietuvos kampelius ir galiausiai paskutinį vasaros šeštadienį rugpjūčio 25-ąją čempionatą vainikuos finalas Kuršėnuose.

Šiame Šiaulių rajono mieste kartu su tradiciniu Pavenčių krepšinio turnyru paaiškės stipriausios pirmą kartą rengiamo čempionato komandos, taip pat vyks jaunimo U14 ir U16, Vyrų B bei Veteranų grupių varžybos.

Vyrų A grupėje – solidūs piniginiai prizai

Dėka pagrindinio finalo etapo rėmėjo UAB Grafų baldai stipriausios Vyrų grupės prizininkai bus apdovanoti solidžiais piniginiais prizais. Pirmąją vietą užėmusiai komandai atiteks 500 eurų, antroji tenkinsis 150 eurų, o trečioji vieta savo kišenę praturtins simboliniu 100 eurų. Žinoma prizininkų nepaliksime ir be tradicinių apdovanojimų, jiems atiteks specialūs UAB Sporto kalvė sukurti atminimo medaliai.

Čempionato finale (Vyrų A grupė) kviečiamos dalyvauti komandos laimėjusios kiekvieną iš dešimties vykusių etapų: Alfa patinai (Kėdainiai), Garso impulsas-PSC (Plungė), Team Top (Prienai), Adorma ir Adorma-Roletai Jums (abi Panevėžys), KK Pasvalys, Konfeti (Kaunas), Komanda-A ir A-Komanda (abi Vilnius) taip pat One Outer iš Kuršėnų. Prie šių komandų prisijungs vardinį kvietimą gavusi namų komanda iš Kuršėnų, taip pat geriausios komandos pagal turnyrinę lentelę užėmusios 11 ir žemesnes vietas. Jeigu kažkas ir aukščiau paminėtų komandos atsisakys savo vietos finale, bus kviečiamos kitos komandos pagal turnyrinę lentelę. Iš viso finaliniame etape dalyvaus 16 komandų.

Vyrų B grupėje – šansas patekti į pagrindinį finalą

Čempionato finale taip pat bus vykdomos ir Vyrų B grupės varžybos, kuriose gali dalyvauti visos norinčios komandos, nepriklausomai ar iki šiol žaidė MMKL 3×3 čempionate ar ne. Šioms komandoms suteikiamas ir neeilinis šansas, tai yra galimybė patekti į pagrindinį finalą bei varžytis dėl piniginių prizų. Vyrų B grupėje 1-3 vietas užėmusios komandos gaus kvietimus toliau pratęsti turnyrą ir žaisti pagrindinės grupės finale.

Rungtyniaus jaunimas ir veteranai

Be vyrų grupių varžybų turnyre vyks ir jaunimo bei veteranų kovos. Jaunimą kviečiame registruotis dvejose grupėse – U14 (gimę 2004 m. ir jaunesni) ir U16 (gimę 2002 m. ir jaunesni), o veteranus – vienoje (gimę 1983 m. ir vyresni). Komandų skaičius tiek Vyrų B grupėje tiek šiose grupėse ribotas, tad norinčius kviečiame pateikti išankstines registracijas ir rezervuoti savo vietas.

Formatas ir taisyklės

Pagal čempionato nuostatus U14, U16, Veteranų ir Vyrų B grupėse rungtyniaujama 8 minutes nestabdomo laiko arba iki 11 pelnytų taškų, Vyrų A grupėje pogrupių varžybose žaidžiamos 10 minučių nestabdomo laiko arba iki 15 pelnytų taškų, šios grupės atkrintamosiose žaidžiama 10 minučių stabdomo laiko arba iki 21 pelnyto taško. Visų grupių varžybos vykdomos pagal FIBA 3×3 krepšinio taisykles, atakai yra skiriamos 12 sekundžių, todėl žaidimas yra greitas, intensyvus ir itin įdomus žiūrovams.

Birželio 2 dieną prasidėjusiame MMKL 3×3 čempionate iš viso vyko 10 etapų, jie vyko įvairiuose Lietuvos kampeliuose, tarp kurių Pandėlys (Rokiškio raj.), Skuodas, Užpaliai (Utenos raj.), Subačius (Panevėžio raj.), Giedraičiai (Molėtų raj.), Plungė, Jonava, Visaginas ir Šilalė. Iš viso per šiuos etapus čempionato įskaitinėje grupėje sudalyvavo 73 komandos, bei dar galybė ekipų atskirai rengtose papildomose grupėse. Galiausiai finišą pasieksime Kuršėnuose, kur visus kviečiame rugpjūčio 25-ąją!

Preliminari programa:
10:00-10:30 U14, U16 ir VETERANŲ grupių registracija.
11:00 U14, U16 ir VETERANŲ grupių varžybų pradžia.
12:00-12:30 VYRŲ B grupės registracija.
13:00 VYRŲ B grupės varžybų pradžia.
15:00-15:30 VYRŲ A grupės registracija.
16:00 VYRŲ A grupės varžybų pradžia.

Komandų registracija vyksta iki rugpjūčio 24 dienos 18:00. Daugiau informacijos ir registracijos forma čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: