REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Po aktyvios vasaros – naujas karatistų sezonas

„Kuršėnų Kyokushin karate klubas Dao“, šiais metais, skyrė ypatingai didelį dėmesį užimtumui vasaros metu. To nebūtų pavykę padaryti be Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto rėmimo projektų lėšų, Šiaulių rajono savivaldybės vaikų  vasaros poilsio organizavimo projektų lėšų, Europos sąjungos NVŠ tikslinių valstybės programų finansavimo lėšų Valdemaro Mitkaus programai „Savigyna, prieš smurtą ir patyčias sportuojant Kiokušin karatė“ ir Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos.

Birželio 6-10 dienomis vyko „Kuršėnų kyokushin karatė klubo DAO“ stovykla. Akmenės rajone, ant Virvytės upės kranto, puikią sporto bazę turinčioje „Balsių stovykloje“,  susirinkę, dauguma klubo narių, ne tik aktyviai leido laisvalaikį, bet pramogavo ir įgijo žinių pravestuose mokymuose. Baigiantis stovyklai sportininkai sėkmingai įveikė kvalifikacijos kėlimo egzaminus. Stovyklos metu įgyvendinta Šiaulių r. Savivaldybės sporto rėmimo programa „Sportuok kyokushin karate ir lavink savo kūną bei dvasią“

Birželio 9 dieną, į Balsius karatė klubas DAO sukvietė Kuršėnų miesto gyventojus. Seminarą „Kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas Kuršėnų mieste“, vedė kinezeterapeutė ir sveikatingumo instruktorė Monika Milieškaitė. Projektas taip pat finansuotas iš Šiaulių r. sporto rėmimo programos lėšų.

Liepos mėnesį, 16 klubo sportininkų stovyklavo Lietuvos kyokushin karatė federacijos organizuojamose respublikinėse karatė stovyklos vaikų ir jaunučių pamainose. Iš jų visi 11 laikiusiųjų sėkmingai apsigynė aukštesnius diržus. Dalį stovyklos išlaidų klubas padengė iš įgyvendinamo Šiaulių rajono Savivaldybės sporto rėmimo projektų lėšų.

Baigiantis rugpjūčiui, geriausieji klubo sportininkai (Lietuvos vaikų čempionatų prizininkai) ir būsimo Lietuvos jaunučių čempionato dalyviai buvo apdovanoti galimybe pradėti naują sezoną fizinio rengimo stovykloje. Ten didžiule patirtimi įgyta ant tatamio ir kituose ringuose dalinosi kuršėniškis Vilius Tarasevičius. Šią stovyklą pavyko surengti įgyvendinant Šiaulių rajono savivaldybės  vaikų  vasaros poilsio organizavimo projektą „Vasara su karate“.

Visas programas Šiaulių rajono savivaldybės lėšoms gauti parašė ir jas įgyvendino Kuršėnų kyokushin karatė klubas DAO (Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus). Panaudojus Europos sąjungos lėšas, skirtas NVŠ krepšeliui, buvo sudarytos idealios sąlygos sportavimui. Įgyta patirtis leido patobulėti ne tik sportininkams, bet ir instruktoriams. Tikėtina, kad kitais metais panaudojus lėšas pavyks pasiekti dar geresnių rezultatų ir dar kokybiškiau teikti sporto paslaugas.

Kiokušin karatė Kuršėnuose yra labai populiari sporto šaka, o pasiekti rezultatai varžybų metu kuršėniškiams leidžia puikuotis turnyrinių lentelių viršūnėse. Tai sėkmingo darbo ir bendradarbiavimo tarp karatė klubo Dao, Kuršėnų sporto mokyklos ir Šiaulių rajono savivaldybės rezultatas.

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais rugsėjo mėnuo skelbiamas naujų grupių komplektavimo mėnesiu. Taigi, kviečiame prisijungti vaikus nuo 6 metų ir jaunimą į savo gretas. Taip pat, kviečiame visus norinčius mankštintis atsinaujinusioje treniruoklių salėje. Treniruotės vyksta Kuršėnų sporto mokyklos karatė salėje 2 aukšte.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: