REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

25-oji olimpiada Daugėliuose „Aš, sportas ir negalia“ Nuotraukos

Rugsėjis – ne tik naujų mokslo metų pradžia. Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje rugsėjo 7 dieną vyko jau tradicine tapusi 25- OJI  DIDŽIOJI OLIMPIADA ir Šiaulių regiono neįgalių sporto šventė „AŠ, SPORTAS IR NEGALIA“ (renginio koordinatorius  R. Juodis). Džiugu, kad šiemet šį renginį rėmė ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Kaip ir kasmet šventė prasidėjo iškilmingu mokinių paradu, kur kiekviena klasė nešė savo sukurtą olimpinę vėliavą. O jo  priekyje buvo nešama  tikroji olimpinė vėliava (šiemet ją nešė 7 klasės mokiniai,  važiuodami riedžiais). Olimpinę ugnį uždegė 7 klasės mokinė Arnela Šaulytė – Lietuvos vaikų 2018 m. lengvosios atletikos 1000 m bėgimo čempionė, o vėliavą pakėlė sportiškiausi septintokai.  Tuo pat metu  skambėjo ir pačių sukurtas himnas (Radeckio maršas).  Visiems dalyviams buvo priminta, ką reiškia šūkis  ,,Citius, altius, fortius“, o olimpinės žaidynės su savo principais ir vertybėmis – viena iš nedaugelio išlikusių žmonių bendravimo formų. Po šių žodžių visi iškilmingai sugiedojo Lietuvos himną.

Dalyvius pasveikinus, žodis buvo suteiktas garbingam svečiui – kuršėniškiui Andriui  Skujai. Šiemet  jis tapo Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, kuris vyko Berlyne, aukso ir bronzos laimėtojas.

Sėkmingų startų palinkėjo ir mokyklos direktorius R. Keliuotis. Tada renginio vyr. teisėjas R. Juodis pakvietė visus dalyvauti įvairiose varžybose, estafetėse, konkursuose ir t.t. Olimpiados nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais, medaliais, saldžiais prizais.

Daugėlių pagrindinės mokyklos
Jaunųjų žurnalistų informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: