REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Moksleiviai susipažino su kalbininko Vytauto Vitkausko ekspozicijos lobiais Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje

2018 metų nerudeniškai šiltą rugsėjo 11 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos moksleiviai  ir mokytoja Žaneta Gineitiene atskubėjo į Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką.

Čia vyko integruota lietuvių kalbos pamoka „Vytautas Vitkauskas, biblioteka, žodynai“. Jaunieji klausytojai sužinojo daug naujo apie garbųjį kalbininką, jo gyvenimą, linksmesnius nutikimus, žodynų sudarymo ypatumus, sunkumus, apie Vytauto Vitkausko  nepamatuojamą indėlį į mūsų gimtosios lietuvių kalbos saugojimo, puoselėjimo, pagarbos  skrynią.  Vaikams buvo įdomu ir prasminga išgirsti faktus  apie vardo suteikimo Kuršėnų miesto bibliotekai subtilybes, apie jaunųjų filologų premijos atsiradimo istoriją.

Viktorinos apie Vytautą Vitkauską laimėtojai buvo apdovanoti prizais, pakviesti į būsimą edukacinę parodą „Paliesk lietuvių kalbą  rankomis“, vyksiančią nuo rugsėjo 18 iki 29 dienos Vytauto Vitkausko bibliotekoje , ir į kitus bibliotekos  renginius. Mokytoja Žaneta Gineitienė domėjosi ir kitomis bibliotekos veiklomis, į kurias pasižadėjo noriai  įsijungti.

Vida Ragauskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė

Nuotraukos Karolinos Jasiukevičiūtės,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: