REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Nekasdieniškas susitikimas ir pokalbiai apie laimę Kužiuose

Kužiai jau nuo seno garsėja Šilinės atlaidais ir įsimintinomis miestelio šventėmis, kurios vyksta net tris dienas iš eilės. Ne išimtis ir šie metai. Pirmąją šventės dieną, rugsėjo 7-ąją Kužių biblioteka, vykdydama projektą „Pasiryžk pokyčiams“, kurį finansuoja Lietuvos Kultūros taryba ir Šiaulių rajono savivaldybė, pakvietė miestelio gyventojus ir svečius į susitikimą su psichologu Andriumi Kaluginu bei finansininku Gitanu Nausėda.

Susitikimo vedėjos Kužių bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės Nijolė Viktoravičienė ir Rita Bielskienė retoriškai klausė gausiai susirinkusiųjų, kas jiems yra laimė, ko reikia, kad žmogus taptų laimingas ir supratusios, kad į šį egzistencinį klausimą vienodų atsakymų nėra ir niekada nebus, pakvietė psichologą Andrių Kaluginą pasidalinti įžvalgomis apie laimės formulę. Svečias greitai atrado ryšį su auditorija, tad bendravimas buvo įdomus ir atviras. Renginio dalyviams buvo įdomu sužinoti apie psichologo darbą televizijoje, ir kai kurias užkulisines laidos TV3 pagalba iš didžiosios studijos detales. Dažnas klausė ir apie A. Kalugino parašytas psichologines knygas, kur jų būtų galima įsigyti, ar ruošiasi išleisti dar daugiau leidinių. Pristatant ekonomistą Gitaną Nausėdą, bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė paklausė labai neįprastai: „Ar įmanoma nusipirkti laimę, ar įmanoma sudėlioti matematinę laimės formulę?“. Lektorius į tai atsakė pasitelkęs humorą, tarsi visi mąsto standartiškai, ir dažnas mano, kad finansininkai turtingi, ir yra labai laimingi, bet laimė slypi paprastuose dalykuose, kaip antai šeima, mėgstamas darbas. Svečias įdomiai pasakojo apie nelengvą kelią, kopiant karjeros laiptais, savo šeimos vertybes, tad nenuostabu, kad iš renginio dalyvių sulaukė begalės klausimų.

Pora valandų atrodė pralėkė akimirksniu. Susitikimo pabaigoje svečiams buvo padėkota už įdomų susitikimą ir įteikta knyga-kraštotyrinis leidinys apie Kužių bažnyčią „Bažnytėlėn sukviečia varpai“. Andrius Kaluginas Kužių bibliotekai padovanojo savo parašytą knygą ,,Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas,  o Gitanas Nausėda – Eglės Aukštikalnytės-Hansen  „Mamahuhu: šešeri metai Kinijoje“.

Renginyje dalyvavo Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė, Šiaulių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos l. e. direktorės pavaduotojo pareigas Almantas Šlivinskas, Informacijos ir kraštotyros skyriaus vyriausioji metodininkė Audronė Kiršinaitė.

Rita Bielskienė,
Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Organizatoriai:

Rėmėjai:

K. Petrausko individuali įmonė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: