REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Laimono Inio viešnagė Kuršėnuose Nuotraukos

2018 m. rugsėjo 20 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre lankėsi žinomas rašytojas, žurnalistas, pasakaičių, mįslių, sakmių, padavimų ir legendų kūrėjas Laimonas Inis. Svečią atlydėjo XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, poetė, Lietuvos Universitetų Moterų Asociacijos (LUMA) prezidentė Dalia Poškienė.

L. Inio bendravimas su mažaisiais knygų mėgėjais prasidėjo nuo mįslių, ištraukų iš jo parašytų knygučių, prisiminimų apie jaunystę. Rašytojas apžvelgė savo kūrybos kelią. Jis išdavė paslaptį, kad gamta jo didžiausia kūrybos įkvėpėja, o geriausi draugai – medžiai, paukščiai, gyvūnai, upės, ežerai… Žinoma, smalsūs vaikai rašytoją apibėrė pačiais įvairiausiais klausimais: kokia buvo pirmoji knygelė vaikams, kokia pirmoji perskaityta knyga, kokią knygelę patartų įsigyti antrokams. Atsakęs į mažųjų skaitytojų klausimus Laimonas Inis patarė vaikams dar daugiau skaityti, lavinti vaizduotę ir turėti pomėgių.

Kartu atvykusi Dalia Poškienė supažindino vaikus su gausiu Laimono Inio kūrybos kraičiu. Autorius yra išleidęs apie 70 leidinių, iš kurių – 17 knygų vaikams. Naujausios: „Dievo karvytė“, „Septyni deimantėliai sidabro samtelyje“, „Mėnulio raitelė“. D. Poškienė papasakojo, kad rašytojas ypač domisi sakmėmis, legendomis, padavimais ir pristatė visai nesenai išleistą naują knygą – mitologines sakmes „Sparnuotojo Nykštuko strėlė“. Be viso to gerbiama poetė trumpai pristatė XXVII knygos mėgėjų draugijos Metraščio VI tomą, kuriame puikuojasi ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vardas.

Susitikimo pabaigoje rašytojas pakvietė įsigyti jo knygučių, kuo vaikai labai džiaugėsi. O knygutės ne bet kokios, o su autoriaus palinkėjimu ir autografu. Literatūrinę popietę vaikams organizavo Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka ir Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras. Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Nuotraukos Karolinos Jasiukevičiūtės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: