REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

ŠRSKC Drąsučių filialo moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ atšventė 10-ąjį gimtadienį Nuotraukos

Ruduo bene pats turtingiausias gamtos spalvomis, pats nepastoviausias savo orais ir nuotaikomis. Bežiūrint į vienadienes auksines klevų puošmenas, į voratinklių sietynus, darosi graudu. Kodėl šitas grožis toks vienkartinis, toks neryžtingas, toks abejojantis: dar pabūti ar jau nebebūti… Ruduo – tai metas, kuomet žemė tampa panaši į pavargusią keistą moterį… Aš moteris… elegantiškai einanti per gyvenimą, tikėdama savo pasaka.

Rugsėjo 28 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ atšventė savo kūrybinės veiklos 10–metį. Visus susirinkusius nuotaikingai pasveikino ŠRSKC Drąsučių filialo liaudiškos muzikos kapela „Ringuva“ (vad. K. Rupšys). Šventės metu buvo parodyti nuveiktos veiklos filmukai. Buvo smagu stebėti, kaip moterys džiaugiasi save pamačiusios, užplūdo smagus ir šilti prisiminimai. Meno vadovė Eugenija Jurkienė šmaikščiai ir nuotaikingai apžvelgė visą dešimtmetį: kiek nuveikta, kiek padaryta ir kas dar bus vykdoma, surengė įdomią viktoriną.

Prieš 10 metų grupė kūrybingų ir veiklių moterų susibūrė į būrį. Įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų ir gyvenimiškosios patirties moteris suvienijo noras ne tik pačioms gyventi aktyviai, neužsisklęsti kasdienybėje, bet padėti ir kitiems, drąsiau spręsti savo problemas ir atrasti bendravimo džiaugsmą. Padėti kitiems gali tik tie žmonės, kurie patys nestokoja gyvenimo džiaugsmo, moka bendrauti ir bendradarbiauti, kelia pasitikėjimą. Šiais metais ŠRSKC Drąsučių filialo moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ metų moterimi tapo Eugenija Jurkienė.

Šventės metu šiltus sveikinimus dovanojo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras, Kuršėnų kaimiškoji seniūnija, klubo draugė Daiva Samuilienė, Žarėnų moterų klubas, Drąsučių bendruomenė.

Moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ vardu, dėkojame visiems, kurie mūsų šventę padarė įspūdinga ir nepamirštama.

ŠRSKC Drąsučių filialo
kultūros renginių organizatorė
Inga Jonuškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: