REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kaip pasirinkti geriausią televizorių 2018-taisiais?

Foto: Shutterstock.com

Technologijų pasaulyje niekas nestovi vietoje, tad kas kartą, kai svarstoma įsigyti naują televizorių, tenka atkreipti dėmesį į tai, kokios tuo metu yra svarbiausios televizorių techninės savybės. Šiemet tikrai galime pasidžiaugti, kad turime tikrai nemažai gamintojų naujienų – tai Samsung, Sony, Philips ir kitų žymių gamintojų televizoriai, kurie tikrai verti jūsų susidomėjimo.

1a.lt internetinėje parduotuvėje rasite iš tiesų didelį įvairių gamintojų televizorių pasirinkimą, tad galėsite nuspręsti, kurie jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ieškant tinkamiausio įrenginio?

Ekrano technologija

2018 metais vyrauja tik dvi televizorių ekranų technologijos – tai LED ir OLED ekranai, kurie turi savų privalumų bei trūkumų. Taigi, kokie jų yra patys svarbiausi?

  • LED – tai šviesos diodų ekranai, kuriuos sudaro keli sluoksniai (skystieji kristalai, reguliuojantys šviesos pralaidumą, ir LED elementai, kurie skleidžia šviesą). Televizoriai, turintys LED ekraną, yra gana nebrangūs, tačiau tikrai kokybiški;
  • OLED ekranus sudaro organiniai šviesos diodai, lemiantys itin aukštą vaizdo kokybę. Tokie televizoriau ekranai pasižymi puikiu kontrastu, geru matymo kampu bei, žinoma, ryškumu. Nors televizoriai su OLED ekranu yra brangesni, tačiau jie tikrai verti savo kainos.

Foto: Shutterstock.com

Vaizdas, garsas ir kitos svarbios funkcijos

Svarbu tai, kad televizorius džiugintų ne tik ryškiu vaizdu, bet taip pat ir pakankamai geru garsu – juk televizoriaus žiūrėjimas apjungia dvi svarbiausias jusles. Renkantis tinkamą televizorių itin svarbu įsitikinti, kad įvairių filmų ar laidų žiūrėjimas bus tikrai malonus, todėl nereikėtų skubėti priimti sprendimo.

  • Pasidomėkite, kokia yra televizoriaus ekrano raiška. Kuo ji bus didesnė, tuo ryškesnis bus ekrane matomas vaizdas, tad ši savybė yra viena svarbiausių. Jei renkatės televizorių, kuris bus vienintelis ar pagrindinis namuose, tokiu atveju specialistai rekomenduoja rinktis „4K“ raiškos televizorių;
  • Be abejo, taip pat svarbu ir tai, kad televizoriaus skleidžiamas garsas garsas būtų pakankamai „švarus“. Taigi, įvertinkite tai, ar įmontuota garso sistema yra pakankamai kokybiška;
  • Renkantis šiuolaikinį televizorių neretai domimasi ir tai, ar yra siūloma Smart TV galimybė – juk tikrai neretai žiūrimos ne vien tik televizijos transliuojamos programos, bet ir vaizdo įrašai, patalpinti internetinėje erdvėje.

Foto: Shutterstock.com

Kiek esate nusiteikę investuoti į televizorių?

Televizorių kainos gali būti labai įvairios, tačiau klaidinga manyti, kad geriausias televizorius bus tas, kuris kainuoja brangiausiai. Iš tiesų kainą lemia ne vien tik tai, kokie yra televizoriaus parametrai, bet taip pat ir tai, koks yra televizoriaus gamintojas, kokį pardavėją nusprendžiama pasirinkti, ir t.t.  1a.lt internetinėje parduotuvėje įvairių televizorių rasite iš tiesų palankia kaina, tad  pasirinkę šią parduotuvę galėsite sutaupyti pinigų. Vis dėlto, kainai turi įtakos įvairios televizoriaus savybės, taigi, įvertinkite, kurios jų yra tikrai svarbios – tai leis sutaupyti pinigų.

Televizoriaus įstrižainė yra viena tų savybių, kuri turi bene didžiausią įtaką televizoriaus kainai. Nors neretai siekiama, kad įstrižainė būtų kuo didesnė, tačiau namams dažniausiai visiškai pakanka 32-55 colių televizoriaus įstrižainės;

Didelę įtaką kainai turi ir tai, koks yra televizoriaus gamintojas. Pavyzdžiui, vieni pigiausių yra Manta, Thomson, JVC ar TCL televizoriai, Sharp ar Panasonic kainuoja kiek brangiau, ir t.t. Vis dėlto, nuo gamintojo gali priklausyti televizoriaus ilgaamžiškumas, tad galite pasidomėti, kaip įvairių gamintojų televizorius vertina vartotojai;

Įvertinkite, kokias papildomas funkcijas turi televizorius. Natūralu, kad ne visos jos bus būtinos, tad rinkitės tokį įrenginį, kuris turėtų tik tokias funkcijas, kurias tikrai naudosite.

Jei jums kiltų dvejonių, koks televizorius galėtų būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog susisiekite su 1a.lt specialistais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų, ir padės paprasčiau išsirinkti televizorių.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugpjūčio 7 d. – rugsėjo 1 d.

Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Lietuvos nacionalinio kultūros centro parengta paroda „Baltų genčių kostiumai“.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugpjūčio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: