REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Popietė „Tarp praeities ir dabarties“ Kurtuvėnuose

2018 m. spalio 1 d. Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro salėje vyko popietė ,,Tarp praeities ir dabarties“, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Jau tradicija tapęs renginys sukvietė nemažą kurtuvėniškių būrį. Pirmieji senjorus sveikino darželio grupės ,,Drugeliai“ ugdytiniai ir pirmos klasės mokiniai kartu su muzikos vadove Indre Pažereckiene. Jie dainavo dainelę apie vorą ir šoko rokenrolą. Šokiu nudžiugino ir šeštos klasės mokinė Urtė Arminaitė, kurią ruošė studijos ,,Taktas“ vadovė Ligita Makarienė.  Renginio metu skambėjo romansai, atliekami Aurelijos Kniurienės ir Stefanijos Volbikienės, liaudies dainos, posmai. Eiles deklamavo ne tik bibliotekininkė, bet ir renginio dalyvės: Zofija Popova, Vitalija Zizienė, Janina Daujotienė. Genutė ir Romaldas Stankevičiai maloniai nuteikė pasakojimais apie sveikatos saugojimą. Renginio metu veikė spaudinių paroda ,,Per knygą į sveikesnį rytojų“. Nepamiršti ir sukaktuvininkai, kuriuos A. Kniurienė pasveikino įteikdama knygutes. Jas bibliotekai padovanojo buvusios kraštietės, poetės, mokytojos Vandos Kinderytės-Budrienės dukra Rita Markulienė.

Laikas neprailgo vaišinantis puodeliu arbatos, bendraujant su kaimynu ar senai sutiktu draugu. Išeinant iš salės buvo galima apžiūrėti Algirdo Kontrimo fotografijų parodą, o užsukus į biblioteką – rašytojos, poetės Vandos Kinderytės-Budrienės spaudinių parodą ,,Likimo kreivė“. Kurtuvėnų bibliotekos vyresniajai bibliotekininkei Aurelijai Kniurienei talkino Kurtuvėnų mokyklos-daugiafukcio centro neformalaus ugdymo pedagogė Asta Arminienė ir pradinių klasių vyr. mokytoja Ausma Valienė.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: