REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Iliuzijos meno terapinis užsiėmimas Kužių ir Gilaičių bibliotekose

Kužių biblioteka sėkmingai vykdo projektą ,,Pasiryžk pokyčiams“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, remia Šiaulių rajono savivaldybė. Projekto tikslas: Kužių miestelio ir aplinkinių vietovių vienišus žmones įtraukti į meno terapines ir savęs pažinimo veiklas, puoselėjant gerus tarpusavio santykius, visavertę senatvę, atsikratant įvairių baimių ir stereotipų. Spalio 11 d. popietę kužiškiai ir gilaitiškiai buvo pakviesti į iliuzijos meno terapinius užsiėmimus, kuriuos vedė iliuzionistas, Lietuvos iliuzonistų klubo garbės narys Jonas Ziemelis. Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė. Ji priminė, kad emocijos, tai žmogaus vidinio pasaulio išraiškos. Vienas iš būdų padaryti gyvenimą laimingesnį – pripildyti jį teigiamų emocijų. Šio susitikimo tikslas, patirti tik teigiamas emocijas: nuostabą, susižavėjimą ir laimę.

Svečias popietės dalyvius pakvietė pakeliauti iliuzijos meno labirintais, priversdamas ne tik retoriškai paklausti „o kaip tai galima padaryti?“, bet ir patiems pamėginti atlikti vieną ar kitą triuką. Kužiškiams ir gilaitiškiams patiko iliuzionisto geras humoro jausmas, subtilūs pašmaikštavimai, mokėjimas jausti ir valdyti publiką. O baigiantis susitikimui Gilaičiuose, bibliotekininkė Rita Bielskienė paminėjo, kad sukurta iliuzija čia ir dabar, padeda žmogui atsipalaiduoti, pajausti minčių ir jausmų stabilumą, ir svarbiausia – suteikia galimybę pasijusti reikalingam ir svarbiam.

Nijolė Viktoravičienė,
Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: