REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškė: kodėl „Maxima“ išskiria didmiesčius ir ignoruoja provinciją?!

Dėkojame kuršėniškei Raimondai už atsiųstą laišką (kalba netaisyta R.P.):

Sveiki, šiandien susidūriau su jau ne kartą propaguojama, bet neteisinga situacija. Dėl tikslumo, pranešu, kad gyvenu Kuršėnuose (provincijoje, jei kas nežino, kur jie randasi).

Situacija: prieš porą dienų peržiūrėjau Maximos leidinį ir kaip 80% Lietuvos piliečių bandžiau pritaikyti savo poreikių prekes su nuolaidom ir akcijom. Valio!!! Spalio 19-20 d.d. skelbiamas ‘’Didysis išpardavimas’’, o man kaip tik reikia ir tualetinio popieriaus, ir popierinių rankšluoščių, ir sūnui kojinės naujos ne pro šalį.

Taigi, penktadienio popietę, po darbo, galima užsukti ir apsiprekinti savaitgaliui, pasinaudoti siūlomomis mūsų “Mamos Maximos” akcijomis. Juk mes, provincialai uzdirbam tikrai ne vidutinį darbo užmokestį, nes mes mes esam ne ‘’Vilnius’’, o tie ‘’kiti’’.

Štai ir aš nuostabiajam prekybos centre, kuris siūlo, kaip gyventi lengviau ir geriau,  renkuosi prekes, žinoma, atsižvelgdama į kainą ir siūlomas akcijas. Prie kasos sumoku 20 su virš eurų, sėdu į automobilį  ir su sūnumi nagrinėju kvitą. O čia staigmena!!! Didžiojo išpardavimo prekėms nuolaida nepritaikyta.

Su dideliu nusivylimu + pikdžiuga suku į kitą Maximą (mes kaip mažas miestelis jų turim net dvi). Nusiperku  ‘’akcijinių prekių’’ ir patraukiu link namu, nors kasos kvitas rėkte rėkia apie nepritaikytą nuolaidą.

Namie įjungiu Maximos internetinį puslapį, patikrinu, ale tikrai, 19-20 dienomis nuolaida taikoma.

Grįžtu į vieną iš Maximos parduotuvių. Mandagiai laukiu eilėje, mandagiai pasiteirauju kasininkes ar ji atsakys į mano klausimą. Kasininke iškvietė parduotuvės vedėją.

Šaunu, laukiu. Atėjo vedėja, kuri nemandagiai, nekultūringai ir akiplėšiškai aprėkė: “Ponia, o ar Jūs bent matot, ką skaitot??? Akcija taikoma tik XX ir XXX Maximose, o Jūs čia reiškiat pretenzijas, nes mes esam tik X”.

Gerai, nekaltinu vedėjos, gal jau per tą dieną turėjo aibę nepatenkintų pirkėjų, kuriems “mažos raidelės, maži skaičiukai ir visi kiti super ‘’paslepti reklaminiai niuansai’’ nebuvo prioritetiniai.

Labai noriu paklausti MAXIMOS, kokio velnio provinciją Jūs išskiriate??? Mums nuolaidos  netaikomos dėl ko: mes per gerai gyvenam ar turit siekį iki galo mus sunaikinti ir sužlugdyti? Kodėl didmiesčių gyventojams Jūs galite pasiūlyti savo akcijas, o provincijai, kurią ‘’ale’’ vyriausybė nori prikelti ‘’is mirusiuju’’, ‘’kalate per visa ilgį’’???

Šioje vietoje ir atsiranda klausimas ar tik nesat sudarę kartelio su vyriausybe, kad kuo greičiau išnaikinti provincijas??? Juk tik PONAI TURI TEISĘ GYVENTI

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: