REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vizito metu Norvegijoje pasisemta žinių ir patirties apie inovatyvų IKT panaudojimą ugdyme

„Erasmus+“ 1-ojo ir 2-ojo pagrindinio veiksmo pažintinis vizitas „Innovative use of ICT in pre-primary and primary education“ („Inovatyvus IKT pritaikymas ikimokyliniame ir pradiniame ugdyme“). Vizitą organizavo norvegų nacionalinė „Erasmus+“ agentūra (Norwegian Centre for International Cooperation in Education, (SIU)).  Šiame vizite dalyvavo skirtingų 14 šalių atstovai. Šiame vizite dalyvavo Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ atstovė Dovilė Jokubauskienė, kuri į šį vizitą vyko viena iš Lietuvos.

Seminaro tema ir tikslai: vizito metu dalyviai buvo supažindinti su Norvegijos švietimo sistema daugiausiai akcentuojant darželinukų ir pradinukų švietimą, vizito organizatoriai dalinosi patirtimi, kaip tobulinti darbą su informacinėmis komunikacinėmis technologijomis (IKT) darželiuose ir mokyklose, dalyviai dalinosi patirtimi kaip IKT taikomos jų šalyse ir jų institucijose, buvo organizuojami vizitai į darželius, mokyklas bei Bergeno mokslo centrą (Bergen Science Centre).

Sužinota daug informacijos apie skandinaviškų šalių ugdymą, kitų šalių patirtį taikant informacines komunikacines technologijas darželiuose. Parsivežta patirties ir naujų idėjų, kuriomis pasidalinta su kolegomis, kitų įstaigų darbuotojais. Gauta informacija bus pritaikyta praktiškoje ir numatoma ateityje panaudoti inovatyvų IKT pritaikymą ikimokykliniame ugdyme savo įstaigoje. Vizito mintis – nebijokime technologijų norime to, ar ne, tačiau jos ateina į mūsų gyvenimą ir tai priimant natūraliai ir panaudojant kryptingai galime pasiekti daug vaikų motyvacijos.

Dovilė Jokubauskienė, judesio korekcijos mokytoja
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: