REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Nacionalinės Dauno sindromo dienos minėjimas gimnazijoje

Penktadienį Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje galėjai sutikti daug gimnazistų ir mokytojų, mūvinčių skirtingų spalvų kojines. Taip gimnazijos bendruomenė išreiškė palaikymą ir toleranciją žmonėms, turintiems Dauno sindromą. Mokiniai savarankiškai ir per pamokas domėjosi, kuo ypatingas šis sindromas, su kokiomis problemomis susiduria turintys šį sindromą žmonės, jų artimieji. Per pamokas buvo kalbama apie tolerantišką požiūrį į kitokius, kurie išties yra tokie pat kaip mes – norintys būti priimti, suprasti ir mylimi.

Bendradarbiavome su Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Šiaulių apskrities skyriaus koordinatore Vilma Vaitkiene, kuri paruošė pateiktis „Dauno sindromas. Mitai ir realybė“. Šias pateiktis naudojome susitikimų metu, pamokose. Tądien gimnazijoje svečiavosi  Šiaulių miesto globos namų padalinio Goda Spalvų muzikos orkestras, kurio koncertas patiko visiems. Taip pat svečiai atsivežė ir dienos centro dailininkų piešinių paroda „Pieštuko magija“, kuri taip pat nepaliko abejingų. Po šaunaus svečių pasirodymo minėjimo organizatorės direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Albrikienė, bendruomenės slaugytoja E. Ročienė bei lietuvių kalbos mokytoja J. Reimerienė su savanorėmis kvietė klases surengti fotosesijas, demonstruojant skirtingas kojines, kurios simbolizuoja toleranciją ir palaikymą.

Emilija Dragašiūtė, 2GD klasės mokinė, renginio savanorė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Gegužės mėn. Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Gegužės 1 – 10 d.
Pirmadieniais-penktadieniais 9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Aleksandro Ostašenkovo fotografijų paroda „Neįvardyto laiko portretas. 1968 – 2018“.

EDUKACINĖ VEIKLA

Gegužės mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: