REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Seminaras „Bendradarbiaujame ir kuriame video“ Kuršėnų lopšelyje – darželyje „Eglutė“ Nuotraukos

Šių metų spalio 25 d. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko seminaras „Bendradarbiaujame ir kuriame video“. Į seminarą susirinko pedagogės iš Šiaulių rajono ikimokyklinių įstaigų. Šiame seminare pedagogės dalijosi patirtimi iš KA1 mobilumo projekto ,,Skaitmeninės technologijos darželyje” (,,Digital Opportunities in Preschool“).

Į mokymus, kurie vyko Ispanijoje, Huelvos regiono El Rompido miestelyje vyko 3 grupės: 2017m. lapkričio, 2018m. kovo, bei rugsėjo mėnesiais. Vyko ne tik pedagogės, bet ir aptarnaujančio personalo, bei administracijos atstovės. Dalyvės ne tik mokėsi dirbti su informacinėmis technologijomis, tačiau ir plėtė savo kultūrines, pažintines, kalbines kompetencijas.

Mokymai buvo susiję su technologijomis, jų taikymo galimybėmis darželyje. Buvo pristatyta, kaip komandos buriasi pasinaudodamos Google Drive, Trello programomis, kaip kurti filmukus naudojantis Scratch, kaip smagiai organizuoti apklausas Kahoot programoje, kurti blogą, atskleisti keletą youtube galimybių (viena iš aktualiausių – veidų suliejimas) bei sulaukti dalyvių įvertinimų pasitelkiant www.mentimeter.com ir juo vaizdžiai pavaizduoti dalyvių nuomones.
Parodytos įgyvendinamų Erasmus+ projektų sąsajos su IKT priemonėmis.

Seminaro dalyvėms daug kas buvo nauja, jos džiaugėsi ir dėkojo organizatorėms už pasidalijimą patirtimi, už praktinius mokymus ir informaciją, kurią galės pritaikyti savo darbuose.

Darbo grupė,
specialioji pedagogė-logopedė Larisa Šidlauskienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: