REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškio nuomonė: pasivaikščiojimai

Dėkojame skaitytojui „ars“ už minčių pasidalijimą.

Neilgas atstumas Vilniaus gatve, per Ivinskio aikštę, parką iki Pavenčių mokyklos, bet užtenka jį pasižvalgant nueiti ir pamatai įvairių dalykų.

Pastebi keistai suprojektuotą dviračių taką, kelio ženklus vidury šaligatvio. Užstatytą praėjimą aikštės kampe, keistai akmenėliu patobulintą geriamo vandens kolonėlę. Eroduojantį tilto šaligatvį, nuo 2012 metų perkastą ir netvarkomą praėjimą (nusileidus šalia tilto laipteliais žemyn). Perėjęs tiltą randi ruožą šaligatvio be dangos su (kaip netikėta) stulpu viduryje. Toliau pamatai nuo pėsčiųjų perėjos taką į parką, kuris (takas) kažkada buvo, bet panaikintas ir likęs tik žmonių žolyne išmintas. Įžengiam į prastus brangius parko takus, kurie kažkieno sumanymu ne pirmus metus „gerinami“ užberiant kažkokį mišinį, greitai parko valytojų sugrėbiamą/sušluojamą į žolynus. Atsiveria laiptai su čiuožimo aikštele ir žinoma puiki automobilių stovėjimo aikštelė prie amatų centro. Užbaigiam pasivaikščiojimą ties Pavenčių mokykla, pasidžiaugiam išasfaltuota aikštele.

Pinigais nesirūpinkit, pasidžiaukim gražėjančiais Kuršėnais :)

P.S. Kitais maršrutais pavaikščiojus turbūt irgi visokių įdomybių pastebėtumėme.
P.P.S. Gal reiktų vietos kur žmonės galėtų informuoti apie taisytinus dalykus, nes kas turi matyti – nepastebi?

ars

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: