REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Globos namų vaikai lankėsi pas ugniagesius

Šių metų lapkričio 2 d. Šiaulių APGV 3-oje komandoje lankėsi grupė Kuršėnų vaikų globos namų rūpintinių. Apsilankymo tikslas: susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija. Atvykę vaikai buvo supažindinti su gaisrininko darbo specifika, patys galėjo ne tik užsivilkti ugniagesių kostiumus, bet ir pasimatuoti šalmus. Išbandė įvairias rungtis, atsakinėjo į klausimus, ir patys uždavė gausybe klausimų ugniagesiams. O šie savo ruožtu pasakojo: kaip svarbu nepanikuoti susidarius ekstremaliai situacijai, kaip apsisaugoti kilus pavojui, palinkėjo saugios kelionės sugrįžtant namo. Einant į mokyklą ir iš jos būti matomais kelyje, saugotis pirmojo šalčio ir nelipti ant plono dar besiformuojančio ledo. Pareigūnai parodė automobilius ir techniką naudojamą gaisrų gesinimui bei žmonių gelbėjimui. Papasakojo kur galima įgyti šios puikios profesijos. Sužinojo, kokie sunkumai ir džiaugsmai aplanko ugniagesio gelbėtojo širdį. Vaikai liko sužavėti ugniagesio gelbėtojo profesija. Paklausus kuo nori būti užaugę? Spindinčiomis akimis išdidžiai ištarė: „Ugniagesys- gelbėtojas!“

Socialinė darbuotoja Lina Garbinčiuvienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: