REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Edukacinė savaitė „Visos profesijos svarbios ir reikalingos“

Nuo lapkričio 5 d. iki 9 d. Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje „Boružiukai“ vyko edukacinė savaitė „Visos profesijos svarbios ir reikalingos“. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Lina Vaitkienė ir Inga Jonuškienė su vaikais ne tik susipažino su įvairiomis profesijomis, bet ir atliko kūrybinius darbus.

Pirmadienio rytmetį nuotaikingai nusiteikę grupės vaikučiai lankėsi Drąsučių mokyklos bibliotekoje, kurioje dirba bibliotekininkė Laima Jucaitė. Ji išsamiai papasakojo apie bibliotekininko specialybę. Vaikai buvo kupini naujų ispūdžių apie grojančias, mažiausias, didžiausias, storiausias ir 3D knygas. Esame dėkingi bibliotekininkei Laimutei kuri mus priėmė su džiaugsmu.

Antradienio ryte apie staliaus darbą pasakojo ugdytinio Igno tėtis Vidas Leistrumas. Jis vaikams parodė daug įvairių staliaus įrankių, vaikai patys turėjo galimybę pasigaminti lavinamąjį žaislą, patys šveitė, pjovė, kalė vinis.

Trečiadienį vaikus aplankė Šiaulių rajono policijos komisariato tyrėja Sandra Jakė. Policijos pareigūnė vaikus supažindino su savo profesija, parodė vaikams pagrindinius policininko darbo įrankius: žibintuvėlį, antrankius, raciją, dujų balionėlį. Vaikai pakartojo saugaus eismo taisykles.

Ketvirtadienio rytmetį visi pasipuošę liemenėmis ir atšvaitais keliavome pas šakočių ir grybukų kepėją Rita Nuniavienę. Rita ir jos darbuotoja vaikus supažindino su grybukų kepimo ir puošimo technika, parodė su kokiu mechanizmu yra kepamas šakotis. Vaikai buvo labai nustebę kiek daug reikia įvairių produktų norint iškepti grybukus.

Penktadienio popietę vaikus aplankė VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos mokinė Gita Pilsudskytė. Ji vaikučius supažindino su kirpėjo profesija. Kiekvienas vaikas ant lapo galėjo sukurti patinkančią šukuoseną, o Gita visiems vaikams ne tik sušukavo plaukus, bet ir nudažė kelias sruogas nuplaunamomis kreidelėmis. Kiekvienas vaikas norėjo išbandyti kaip reikia sušukuoti, supinti ar net įsukti suktukas į plaukus.

Labai džiaugiamės, kad vaikai labai noriai dalyvavo visose edukacinėse veiklose, o užbaigiantį šią aktyvią savaitę jie nupiešė gražias savo ateities profesijas.

Drąsučių mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Inga Jonuškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: