REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Praktinis seminaras apie užkrečiamųjų ligų profilaktiką

Pastaraisiais metais Lietuvos gyventojų sergamumas užkrečiamosiomis ligomis auga ir kasmet sudaro apie penktadalį visų užregistruotų susirgimų. Yra įvairiausių priemonių, apsaugančių nuo užkrečiamųjų ligų, tačiau jų naudojimas nėra plačiai paplitęs. Prasidėjus gripo sezonui, retas kuris naudoja dezinfekcines priemones (antiseptikus) tam, kad apsaugotų ne tik save, bet ir kitus. Siekiant, kad VšĮ „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ lankytojai ir darbuotojai kuo daugiau sužinotų apie peršalimo, kitų užkrečiamųjų ligų profilaktiką, lapkričio 9 d. vyko praktinis seminaras. Tai viena iš įgyvendinamo projekto „Sveikatos spindesys“ veiklų, kurias finansuoja Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa.

Praktinio užsiėmimo metu, biologė Airina Šulskienė projekto dalyviams suteikė šviečiamosios informacijos apie peršalimo ir kitų užkrečiamųjų ligų profilaktiką, pasitelkiant gamtoje augančius augalus. Buvo atnaujintos žinios apie ekologiškų žolelių, eterinių aliejų naudojimo galimybes. Vėliau pasigaminti antiseptiniai balzamai lūpoms bei antibakteriniai oro gaivikliai. Praktiniame seminare dalyvavę asmenys džiaugėsi, kad ne tik sužinojo kaip išvengti agresyviai puolančių bakterijų ir virusų, bet ir praktiškai išmoko pasigaminti nesudėtingų dezinfekcinių priemonių.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: