REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių rajono jaunimas pristatė verslo idėjas konkurse „Keiskimės ir keiskime Kuršėnus“

2018 m. lapkričio 9 d. Verslo diena buvo paminėta pagerbiant jaunimo verslumo skatinimo konkurso „Keiskimės ir keiskime Kuršėnus“ dalyvius. Konkursą organizavo Šiaulių rajono savivaldybė ir Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras. Jaunimo verslumo skatinimo konkurso tikslai: skatinti jaunimą domėtis ekonomika ir verslo aplinka, paskatinti verslo įmones pažvelgti į jauną žmogų kaip į ateities kūrėją, potencialų ir svarbų partnerį, vertingų idėjų generuotoją.

Konkurse dalyvavo 66 mokiniai (35 komandos) iš Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos. Buvo gautos  35 verslo idėjos ir pasiūlymai, kaip įveiklinti Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštę. Jaunimas siūlė aikštėje įrengti karštų gėrimų, ledų, ekologiško maisto prekybos taškus, pastatyti sūpynes ir muzikos automatus, organizuoti pyragų dienas bei daug kitų idėjų.

Konkurso nugalėtojais tapo:

  1. Akvilė Reivytytė, Edgaras Norvilis ir Aivaras Rugenis – jogurto baras (I vieta);
  2. Laurynas Pikelis – maisto parodos prezentacijos (II vieta);
  3. Gabija Karkalaitė ir Rugilė Kasperavičiūtė – knygų klubas (III vieta);
  4. Simona Olišauskaitė, Beatričė Bandzinskaitė – „gyvas“ futbolas, ledo diskoteka (III vieta).

Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba nugalėtojus nudžiugino puikiais prizais: I–III vietų nugalėtojams įteikti termopuodeliai ir rašikliai bei kelionė į verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai 2018“.

Dėkojame Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ekonomikos mokytojai Jūratei Čaplinskienei už mokinių paskatinimą dalyvauti konkurse, gimnazistams už prasmingus darbus, o Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybai už prizus.

Parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė
ir Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Savickė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: