REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškio komentaras: kada pagaliau bus sutvarkytas Daugėlių gatvės pėščiųjų takas?!

  • SVEIKI,PRISIDEDU 100PROCENTU PRIE KOMENTARO,DEL Daugeliu gatves,pesciuju tako.Jau pies pora metu,buvo kreiptasi i Seniunija,taciau,niekas nekreipia demesio.Nezinau,kokia kalba reikia kalbeti,kad musu ponai isgirstu,ko is ju reikalaujama?

  • kuršėnietė sako:

    Nuo 1989 m. vaikštau į darbą į Daugėlius šiuo taku, niekas nesikeičia metų metais

  • Mama sako:

    Galbūt reikėtų surinkti parašus iš gyventojų, kad būtų imtąsi veiksmų dėl pėsčiųjų tako Daugėlių gatvėje?! Projektas jau seniai patvirtintas… Galima ir bendrą galeriją padaryti, kaip keičiantis metų laikams, atrodo pėsčiųjų takas Daugėlių gatvėje…

  • Kieša sako:

    Gerą temą užkabinai del Daugėlių tokių vietelių yra dar keletas ir temų yra. Ok kad judam į priekį su gerbuviu tik ar visada sudėlioti prioritetai ku,kada.Super, atnaujinama Darbo g.bet judėjimas pėščiūjų ir transporto lin ir per Daugėlius 50 kartų didesnis, panašiai ir Kudirkos g. mokiniai į net dvi mokyklas,gyventojai išvykstantys ar gryžtantys iki autobusų stoties.Dažnai atsakingi asmenys pasigiria vienu ar kitu padarytu darbu išleitais pinigais, taip atsitiks ir tuoj pat pateikiant ataskaitą už šious metus už miesto cento sutvarkymą,bet aš priverstas sugėdint miesto seniūną,rajono merą,komunalininkus,pereikit nuo miesto per Ventą kairiąja tilto puse link parko čia kur stovi kelio ženklas jau ne 10metų,o daugiau šaligatvio nėra.Daugėlių g.pie degalinės VIADA autobusų stotelė,kur žmonėm išlipus iš autobuso eit link stoties toks tarpas ( nieko nėra purvina gatvė).Tokius darbeliu privalo padaryt be jokių konkursų ar europos pinigų miesto komunalininkai su ryžtigu principingu ir ukišku seniūnu bei raj.meru.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: