REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškio komentaras: kada pagaliau bus sutvarkytas Daugėlių gatvės pėščiųjų takas?!

  • SVEIKI,PRISIDEDU 100PROCENTU PRIE KOMENTARO,DEL Daugeliu gatves,pesciuju tako.Jau pies pora metu,buvo kreiptasi i Seniunija,taciau,niekas nekreipia demesio.Nezinau,kokia kalba reikia kalbeti,kad musu ponai isgirstu,ko is ju reikalaujama?

  • kuršėnietė sako:

    Nuo 1989 m. vaikštau į darbą į Daugėlius šiuo taku, niekas nesikeičia metų metais

  • Mama sako:

    Galbūt reikėtų surinkti parašus iš gyventojų, kad būtų imtąsi veiksmų dėl pėsčiųjų tako Daugėlių gatvėje?! Projektas jau seniai patvirtintas… Galima ir bendrą galeriją padaryti, kaip keičiantis metų laikams, atrodo pėsčiųjų takas Daugėlių gatvėje…

  • Kieša sako:

    Gerą temą užkabinai del Daugėlių tokių vietelių yra dar keletas ir temų yra. Ok kad judam į priekį su gerbuviu tik ar visada sudėlioti prioritetai ku,kada.Super, atnaujinama Darbo g.bet judėjimas pėščiūjų ir transporto lin ir per Daugėlius 50 kartų didesnis, panašiai ir Kudirkos g. mokiniai į net dvi mokyklas,gyventojai išvykstantys ar gryžtantys iki autobusų stoties.Dažnai atsakingi asmenys pasigiria vienu ar kitu padarytu darbu išleitais pinigais, taip atsitiks ir tuoj pat pateikiant ataskaitą už šious metus už miesto cento sutvarkymą,bet aš priverstas sugėdint miesto seniūną,rajono merą,komunalininkus,pereikit nuo miesto per Ventą kairiąja tilto puse link parko čia kur stovi kelio ženklas jau ne 10metų,o daugiau šaligatvio nėra.Daugėlių g.pie degalinės VIADA autobusų stotelė,kur žmonėm išlipus iš autobuso eit link stoties toks tarpas ( nieko nėra purvina gatvė).Tokius darbeliu privalo padaryt be jokių konkursų ar europos pinigų miesto komunalininkai su ryžtigu principingu ir ukišku seniūnu bei raj.meru.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: