REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos fotomeno erdvėje – kuršėniškių Giedrės Karkalienės ir Martyno Budino fotografijų parodos

2018 m. lapkričio 14 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos fotomeno parodų erdvėje atidarytos dviejų mėgėjų fotografų Giedrės Karkalienės ir Martyno Budino meninių darbų parodos. Parodų autoriai – kuršėniškiai.

G. Karkalienė paruošė fotografijų parodą „Iš arčiau…“. Autorė su fotografija susidūrė dar vaikystėje, kai su tėčiu tamsiame kambaryje, apgaubti raudonos šviesos, apsupti vonelių su fiksažu, žiūrėdavo, kaip popieriuje ryškėja vaizdai – ryškesni, blankesni, pavykę ir nelabai… Giedrė sako, kad nėra fotografė, bet ją žavi galimybė stebėti, keliauti ir visa tai užfiksuoti. Fotografija Giedrei – pomėgis, kuris leidžia atsipalaiduoti, užsimiršti, pamatyti tai, ko per skubėjimą nepastebime. Vaizdai fotografijose užfiksuoti šių dienų populiariu mobiliuoju įrenginiu – telefono aparatu.

M. Budino fotografijų paroda „Gamtos ir miestų akcentai“. Parodos autorius prisimena, kaip prieš trejetą metų nusipirko veidrodinį fotoaparatą su mintimi, kad jau kaip pradėsiu „pleškint“ gražias fotografijas – tai be galo ir be krašto. Deja… Įsijungus auto režimą, vaizdas netenkino. Išsigando, kad turi vertingą daiktą, o naudotis nemoka. Susiradęs profesionalų fotografą, kuris išmokė fotografavimo abėcėlės, kompozicijos pagrindų, kaip naudotis pačiu fotoaparatu. Kartais neturi jo po ranka. Tuokart stengiasi nepraleisti geros progos, unikalių vaizdų ir juos užfiksuoju mobiliuoju telefonu. Martynas fotografuoja savo malonumui, bet vis labiau jaučia, kaip tas pomėgis įtraukia.

Eksponuojamos fotografijų parodos „Iš arčiau…“ bei „Gamtos ir miestų akcentai“  lankytojų lauks iki 2018 m. gruodžio 15 d.

O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti naujai įkurtoje Fotomeno parodų erdvėje? Tad kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojas dėl galimybės eksponuoti savo autorinius darbus.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: