REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų kūrybos namuose įgyvendintas aplinkosauginis projektas „Pradėk nuo savęs, mums rūpi aplinkosaugos problemos!“

Norint gyventi sveikoje, gražioje, švarioje, malonioje aplinkoje reikia, kad vaikai matytų tinkamą suaugusiųjų pavyzdį aplinkosaugos srityje. Jau  keliolika metų kalbame apie atsakingą požiūrį į savo aplinką: mažesnį vartojimą, šiukšlių rūšiavimą, antrinių žaliavų panaudojimą. Pats efektyviausias būdas vaikus mokyti tinkamai rūšiuoti atliekas, antrines žaliavas prikelti „antram gyvenimui“- per praktinę projektinę veiklą.

Kūrybos namų jaunieji gamtininkai šių mokslo metų pradžioje vykdė Šiaulių rajono savivaldybės remiamą projektą „Pradėk nuo savęs, mums rūpi aplinkosaugos problemos“. Projektu buvo siekiama, kad aplinkosaugos problemos būtų sprendžiamos kuo kūrybiškiau, vaikams priimtiniausiu būdu (per žaidimą), bendradarbiaujant su Pavenčių bendruomene ir Kuršėnų vaikų globos namais. Buvo suplanuotos pagrindinės veiklos: kartu su vaikų globos namų auklėtiniais  dalyvauti šiukšlių rinkimo akcijoje pušyne, jas išrūšiuoti, kad būtų tinkamos EKO dirbtuvėms ir prikeltos „antram gyvenimui“. Organizuota paskaita su Šiaulių Valstybinės kolegijos dėstytoja, aplinkosaugos srities praktike Violeta Petraškiene. Paskaitoje dalyvavo Kūrybos namų ir Vaikų globos namų ugdytiniai su savo mokytojais. Baigiamajame renginyje vaikai dalyvavo  žaidime-konkurse „Rūšiuok teisingai, galvok – naudingai“.

Lapkričio paskutinį savaitgalį kartu su tėvais ir  Pavenčių bendruomene buvo organizuotos EKO dirbtuvės pasigaminti kalėdinius papuošalus, nykštukus.

Viso projekto veiklų metu mokiniai įgijo žinių ir  įgūdžių, kurie turėtų tapti kasdiene gyvenimo dalimi.

Mokytoja Rasa Poškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: