REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Svečiai iš užsienio Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje

2018 metų lapkričio 22 dienos ramią popietę Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje prasidėjo šurmulys, kuris visada pagyvina biblioteką. Vyresnioji bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė sulaukė svečių iš Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“. Šįkart svečiais buvo ne tik „Bitučių“ grupės ugdytiniai, bet ir užsienio svečiai iš Kroatijos, Turkijos, Italijos. Darželis dalyvauja „Erasmus+“ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės tarptautiniame projekte „Listen, Talk, Spell, Act“. Bibliotekininkė svečiams aprodė dar visai „šviežiai“ atsinaujinusias bibliotekos patalpas, papasakojo, kokio amžiaus vaikai ateina į biblioteką, kokiomis knygomis biblioteka yra gausinama, kokias veiklas be knygų skaitymo ir jų išdavimo dar siūlo. Nors patalpos nėra labai didelės, užsienio svečiams jos vis tik paliko labai gerą įspūdį, nes, pavyzdžiui, Turkijoje daugumoje miestų bibliotekų vaikams visai nėra. Dažniausiai jos įrengtos tiesiog ugdymo įstaigose. Taip pat didelio susidomėjimo sulaukė jaukus, šviesus, dar naujais baldais kvepiantis skyrius, kuriame vaikai gali ne tik pasirinkti norimų knygų, bet ir pažaisti prie žaidimų stalo, paspalvinti ar tiesiog ruošti pamokas. Nustebino ir interaktyvių knygų stebuklingas atgijimas išmaniajame įrenginyje. Džiugu, kad galėjome susikalbėti anglų kalba, kas leido laisvai komunikuoti įvairiausiomis temomis. Ir vis tik skatinimas daugiau laiko praleisti su knyga visose pasaulio šalyse yra vieningas: svarbiausia yra pritraukti skaitytoją įvairiausiais kitais būdais, tokiais kaip edukaciniai, kūrybiniai užsiėmimai, knygų inscenizacijos, patrauklios skaitymo bei žaidimų erdvės.

Už bendradarbiavimą ir šiltą bendravimą dėkojame Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ pedagogams Danutei Stugytei, Dorutei Dambrauskienei, Danutei Lukoševičienei, Karoliui Mikaliūnui bei direktorės pavaduotojai ugdymui Auksei Buožienei.

Vilma Grudžinskienė
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: