REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti 18“

„Snaigės“, „Veneros“, „Lyderiai“, „Mėlynakės“, – taip, šie žodžiai yra susiję su protų mūšiu, skirtu „Pasaulinei AIDS dienai“ paminėti. Kaip? Tiesiogiai! Tai mūsų šauniųjų III-jo amžiaus universiteto studentų komandų pavadinimai. Būtent šios šešios komandos dalyvavo protų mūšyje „AIDS: GERIAU ŽINOTI 18“.

Gruodžio 1-ąją pasaulis minėjo AIDS dieną, kuri pasaulyje žymima jau 30-tą kartą. Šių metų „Pasaulinės AIDS dienos“ kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai  ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė raginama atlikti ŽIV tyrimą ir žinoti, ar neserga ŽIV liga. Šia proga Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuras kvietė priimti iššūkį ir sudalyvauti protų kovoje. Protų mūšis – intelektualus žaidimas. Jo dalyviai varžosi, kas greičiau teisingai atsakys į klausimus apie užkrečiamąsias ligas ir jų profilaktiką. Žaidimas buvo sudarytas iš trijų turų, 20-ties skirtingų klausimų, tokių kaip: „Ar yra skiepai nuo ŽIV?“, „Kokias infekcijas perneša uodai?“, „Kurioje iš Baltijos šalių daugiausia nustatyta ŽIV užsikrėtusių žmonių?“ ir panašių. Visą laiką pirmavusios „Snaigės“ iškovojo čempionų titulą. Antrąją vietą užėmė „Veneros“, trečiąją – „Lyderiai“, o ketvirtosios liko “Mėlynakės“. Šį kartą nei viena komanda neliko nuskriausta. Visi dalyviai buvo apdovanoti Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais – skėčiais, gertuvėmis, pirmosios pagalbos rinkinukais, puodeliais, antistresiniais kamuoliukais bei tušinukais.

Džiugu, kad kaskart susitikę sužinome ką nors naujo, išgirstame, ko negirdėję, pamatome, ko nematę…

Dėkojame Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybai už bendradarbiavimą, III–jo amžiaus studentams už aktyvų dalyvavimą, entuziazmą bei puikią nuotaiką, ULAC už bendrystę ir pasitikėjimą.

Daugiau informacijos apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus renginius rasite: tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, „Kuršėnų krašto žinių“ laikraštyje ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Skaistė Grigytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: