REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų kūrybos namuose – „Draugystės savaitė“

Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę; išbraukti iš gyvenimo draugystę – tolygu atimti iš pasaulio saulės šviesą – teigė  senovės romėnų filosofas Ciceronas.

Lapkričio 19–23 dienomis Kuršėnų kūrybos namuose vyko projektas „Draugystės savaitė“. Jo tikslas – skatinti vaikų socialinius įgūdžius, ugdyti draugiškumą, bendravimą tarpusavyje.

Pirmoji diena – Foto studija „Aš ir mano draugas (draugė)“. Mokytoja Rita Kuodienė, nupiešė mergaičių ir berniukų stovus be veidų. Keisdamiesi poromis, vaikai ir mokytojai paveikslavosi. Jiems fotografuotis padėjo mokytoja Janina Dmitrijeva, kuri taip pat priminė visiems, kad nuotraukų negalima viešinti be draugo sutikimo.

Antroji diena – „Į būrelį – su draugais“. Kūrybos namų būrelius lankantys mokiniai atsivedė draugų, kurie nelanko Kūrybos namų. Kai kurie net nežinojo, kad yra tokia įstaiga. Vaikai supažindino draugus su visais būreliais, pakvietė savo būrelyje kartu padirbėti. Užsiėmimo metu buvo mokoma bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje. Daugiausia draugų atsivedė dailiųjų amatų (karoliukų) būrelio ugdytinės.

Trečioji diena – „Draugystės upelis“. Mokytojos Rasa Balčiūnienė ir Aistė Jakelaitytė, ištiesusios mėlyną popierinį „upelį“, pakvietė vaikus ant jo užrašyti savo ir žinomų žmonių mintis apie draugus, draugystę. Mokytojas Raimondas Baškys padėjo pakabinti visa tai ant sienos koridoriuje. Visą savaitę buvo galima pasidalinti savo mintimis su draugais.

Ketvirtoji diena – „Draugų arbatėlė“. Mokytojos Marytė Janulienė ir Edita Dapkuvienė pakvietė visus pasivaišinti arbata, sausainiais. Tuo metu dalijosi mintimis apie savo draugus, išsakė komplimentų jiems, buvo ir priekaištų. Visi nutarė, kad norint tvirtos draugystės, būtina bendrauti, kalbėtis.

Penktoji diena – „Linksminkimės su draugais“. Šios dienos vaikai laukė labai nekantraudami. Visi kartu šoko pagal „Just dance 3“ žaidimą. Vyko diskoteka, kuriai muzika pasirūpino Aras Dapkus iš pradinio modeliavimo būrelio. Aistė Čepulytė, Simona Kiršinaitė iš siuvimo būrelio ir Agnė ir Simona Balčiūnaitės (buvusios siuvimo būrelio ugdytinės) visus nustebino pačių pasiruoštais šokių pasirodymais. Mokytoja Rasa Poškienė uždavė įvairių klausimų, į kuriuos atsakiusieji apdovanoti prizais. Taip pat prizais įvairių žaidimų nugalėtojus apdovanojo ir mokytoja Edita Dapkuvienė. Vėlyvą vakarą atvykusiems tėvams parsivežti vaikų, sunku buvo juos įkalbėti vykti namo.

Šis projektas suteikė galimybę parodyti, kad Kūrybos namuose mes visi galime būti draugiški, vieningi.

Vyr. mokytoja Edita Dapkuvienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: