REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ugdytinių tėvai ragavo tai, ką kasdien lopšelyje-darželyje valgo jų vaikai

Nuo šių metų rugsėjo įvestos naujovės vaikų maitinimo įstaigose sulaukė pačių įvairiausių reakcijų ir vertinimų. Neišvengiamai iniciatyva populiarinti sveiką mitybą atėjo ir į Šiaulių r. Kuršėnų lopšelį-darželį „Buratinas“.

Siekdami išsklaidyti tėvų nerimą dėl vaikų maitinimo, pakvietėme juos į renginį „Maitinamės sveikai ir skaniai“. Po trumpo vaikų pasirodymo, lopšelio-darželio direktorė Violeta Kumžienė susirinkusiems kalbėjo apie naują vaikų maitinimo organizavimą, pristatė naujus dokumentus ir valgiaraščius. Įstaigos dietistė Virginija Šimanskienė pasakojo apie naujus maisto produktus, naujus patiekalus, jų gaminimo ypatumus. Pabrėžė, kad lopšelyje-darželyje reguliuojami cukraus ir druskų kiekiai, naudojami kokybiški riebalai, griežtai ribojami maisto priedai, vartojami viso grūdo miltai, rudieji ryžiai, lęšiai, avinžirniai, pilno grūdo makaronai, vietoj uogienių vartojamos šviežios ir šaldytos uogos, vaisiai ir pan..

Netrukus tėvai ragavo tai, ką valgo jų vaikai įstaigoje. Džiaugėsi patiekalų įvairove, daržovių gausa, skaniu maistu.

Nuolat norisi priminti, kad lopšelyje-darželyje vaikai maitinami reguliariai šviežiu, kokybišku, vertingu ir subalansuotu maistu.

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams: ŽŪB „Delikatesas“, pieno perdirbimo koncernui „Žemaitijos pienas“ ir UAB „Sanitex“ už produktus degustacijai.

Auksė Buožienė
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: