REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tradicinė gerumo akcija „Gerumu sušildyk“ Nuotraukos

Visi tikime stebuklais… Vieni žmonės mano, kad stebuklas yra pats gyvenimas ir viskas, kas jame vyksta. Kiti stebuklais vadina tik neįtikėtinus ir nepaaiškinamus įvykius. Tikėjimas stebuklais žmonėms leidžia palengvinti kasdienybę, manyti, kad net ir neįmanomose situacijose gali nutikti kažkas gero, padėsiančio įveikti sunkumus, ligas ir rūpesčius. Gruodžio 11 dienos popietę moterų klubo narės stebuklingas akimirkas padovanojo Jadvygai Kazlauskienei.

Moterys lanko ją jau ne pirmą kartą: sveikindamos motinos dienos proga, atveždamos kalėdinių lauktuvių. Močiutė su nekantrumu mūsų laukė ir tik pamačius tarė: „Mano angelėliai atvažiavo manęs aplankyti“. Šiais metais moteris jau atšventė 93 metų gimtadienį. Vis juokaudama kalbėjo, kad anūkai liepė sulaukti 95-ojo jubiliejaus. Laikas bėgo nepastebimai, moteris pasakojo: „Mamos netekau būdama 15 metų, sunkiai dirbau… 19 metų ištekėjau, su vyru susilaukėme trijų vaikų, bet gyvenimas jau taip susiklostė, kad nebeturiu nei vieno. Dievulis visus pasišaukė anksčiau už mane, net ir mano vyrą. Išgyvenau daug: karą, badą ir nežinojimą koks bus mano gyvenimas. Šiandien gyvenu labai gerai, pati gaminu sau valgį, nuvažiuoju Į Kuršėnus, pas gydytoją, net kapus sutvarkau, tik jau vandens ir malkų man prineša. Labiausiai patinka sriubos, išsiverdu pagal savo norą. Džiaugiuosi, kad turiu anūkus ir proanūkius“.

Važiuodamos namo buvome be galo laimingos, nes ir mes gavome po mažą stebuklą. Atrodo tiek nedaug reikia, bet praleistas laikas įsimins ilgam, jau susitarėme dėl kito susitikimo, su nekantrumu lauksim ir mes ir mūsų močiutė.

ŠRSKC Drąsučių filialo moterų klubo
„Gyvenimo prieskoniai“ informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: