REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Kino pažinimo erdvėje įvyko baigiamasis renginys

2018 metų gruodžio 12 diena Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje šiek tiek liūdnoka. Visus metus trukęs projektas „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ pasibaigė. Tačiau baigiamasis renginys buvo tarsi vyšnia ant torto: susirinkę pradinių klasių vaikai iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos su mokytoja Birute Jukniene ne tik sudalyvavo protmūšio varžybose, bet ir peržiūrėjo animacinius filmukus. Bet apie viską – nuo pat pradžių. Taigi, rytmetį pradėjome dainomis. Vaikai pasveikino bibliotekininkę Vilmą Grudžinskienę su artėjančiomis šventėmis, įteikė ir mielą dovanėlę. Su ta linksma gaida pradėjome protų mūšių kovas kino tema. Tokio azartiško jaunimo dar nebūta projekto metu. Visi klausimai aptarti su azartu ir užsidegimu. Protmūšiai – gera užduotis patikrinti vaikų komandiškumą, bendravimą, kantrybę vienas kitam. Nes, kiek atsakymo variantų, tiek gali būti ir nuomonių. Stipriai vienai komandai išsiveržus į priekį taikiai baigę žaidimą atėjusieji pasidžiaugė ir bibliotekininkės įteiktais prizais – vardiniais bibliotekos tušinukais su antistresiniu suktuku. Tuo smagus laikas nesibaigė. Atvykęs edukatorius Viktoras Gundajevas vaikams pristatė animacinius filmukus iš Tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ repertuaro. Tai nekomercinė pasaulinė animacija, kuri animacinių filmų žiūrovams leidžia pasinerti į pasakiškas, dar niekur neregėtas istorijas. Kadangi filmukai buvo Kalėdų tema, vaikams tiko ir patiko.

Žinoma, visi tikimės Kino erdvėje susitikti ne kartą ir kitais metais. Lietuvos kultūros tarybai Vaikų literatūros skyrius pateikė dar vieną – II-ojo etapo – paraišką. Kadangi vaikai ir jaunimas noriai ir ryžtingai įsitraukė į visas vykusias veiklas, tikimės jas tęsti ir visus ateinančius metus. Juk visada verta plėsti savo meninį akiratį dar neišbandytoje terpėje. Dėkojame visiems, kurie veiklose dalyvavo ištisus metus. Džiugu, kai turime tiek daug bičiulių, su kuriais bendradarbiauti malonu ir gera.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė, projekto vadovė

Projektą finansuoja

Partneriai

Projektą vykdo

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: