REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Įvyko Jaunimo projektų konferencija „Nėr ką veikt!“ Nuotraukos

Tai bent… Tokia emocija norisi apibūdinti Jaunimo projektų konferenciją „Nėr ką veikt!“, įvykusią 2018 m. gruodžio 13 d. Į Atvirą Šiaulių rajono jaunimo centrą rinkosi Šiaulių rajono jaunimas bei svečiai iš Radviliškio jaunimo centro. Šurmulys, garsūs plojimai, plačios šypsenos ir vienas tikslas – įrodyti, kad 2018 metai jaunimui buvo veiklūs  ir aktyvūs.

Jaunimo projektų konferencija „Nėr ką veikt!“ buvo pradėta Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narės Ievos Šukytės atliekamomis dainomis. Susirinkusius sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Savivaldybės tarybos narė Roma Albrikienė, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Kristina Pinskienė. Konferencijos metu Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Piežienė pasakojo apie mobilųjį darbą su jaunimu, už kurio plėtojimą Šiaulių rajone buvo įteiktas apdovanojimas, o Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė,  Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė pristatė „Eurodesk“ atstovybę Šiaulių rajone.

Visi jaunimo projektų vykdytojai iš Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių – Karolinos Jasiukevičiūtės, Kęstučio Kaminsko, Algio Mačiulio, Kristinos Pinskienės, Ievos Poškutės, Martyno Rusteikos – gavo padėkas už idėjas ir įgyvendintus projektus. 2018 metų geriausiais jaunimo projektais buvo išrinkti Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „O kokia tavo verslo idėja?“, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro projektas „2mblas arba Dengtiltis’22“ ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos, Lietuvos moksleivių sąjungos Kuršėnų mokinių savivaldų informavimo centro projektas „Visai geras projektas“. Už aktyvią veiklą ir iniciatyvumą buvo apdovanotas Kūrybinės raiškos centras, kuriam buvo palinkėta ir toliau taip pat energingai tęsti organizacijos darbus.

Parengė Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė, atliekanti jaunimo reikalų koordinatoriaus funkcijas, Viktorija Savickė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: