REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Viešosios bibliotekos projektas pripažintas geriausiu Šiaulių rajono jaunimo veiklos projektu

Bibliotekos 2018 m. vykdytas projektas „O kokia tavo verslo idėja?“ buvo orientuotas į Gruzdžių jaunimo užimtumą, verslumo, bendruomeniškumo ir kūrybiškumo įgūdžių ugdymą neformalioje bibliotekos erdvėje, pritaikant inovatyvias edukacines priemones, pasikviečiant įdomius lektorius, žinančius savo verslo sėkmės formulę. Jis buvo pristatytas visuomenei 2018 m. gruodžio 13 d. Šiaulių rajono Atvirojo jaunimo centre vykusioje tradicinėje konferencijoje. Pasidžiaugti įvykdytais projektais atvyko Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis, jaunimo reikalų koordinatorė Viktorija Savickė, jaunimo centro vadovė Kristina Pinskienė, Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos nariai – Roma Albrikienė, Martynas Rusteika ir kiti svečiai. Šiais metais Šiaulių rajono jaunimas įvykdė 11 projektų. Biblioteka pristatė projekto metu vykdytas veiklos, nuotraukų parodą, pademonstravo jaunimo pagamintus dirbinius, o kai kuriose edukacijose ir viktorinose galėjo sudalyvauti ir visi projektų vertintojai.

Konferencijos metu žaismingai ir nuotaikingai pristatytos projektinės veiklos buvo įvertintos pagiriamaisiais komisijos žodžiais, padėkos raštais, stiklinėmis skulptūrėlėmis.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdytas projektas „O kokia tavo verslo idėja?“ pripažintas geriausiu jaunimo veiklos projektu. Įteikta stiklinė skulptūrėlė ir padėkos raštas.

Džiugu, kad bibliotekos projekto veiklos buvo puikiai įvertintos, o Gruzdžių jaunimas, dalyvavęs edukacinėje stovykloje, tikisi ir kitąmet prisidėti prie projekto rengimo, kad ne tik Kuršėnuose, bet ir kitose Šiaulių rajono vietovėse vyktų įdomios, patrauklios ir įtraukiančios veiklos, skatinančios kūrybiškumą ir veiklumą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie projekto veiklų vykdymo.

Roberta Rasikienė
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė, projekto vadovė

Nuotr. Vidos Ragauskienės

Projektą vykdo:

Projektą finansuoja:

 

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: