REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Drąsučių mokyklą pasiekė parama Nuotraukos

– Iš kur atsiranda gerumas? – paklausė anūkė močiutės.
– Gerumas auga kiekvieno žmogaus širdyje, – atsakė močiutė.
– Kaip auga? Kaip gėlės mūsų sode?
– Taip, mieloji.

Visi žino, kad gerumas – tai Dievo malonė. Arba, ne… gerumas – mūsų širdies šiluma… Ne, berods, gėris slypi visuomenėje, tai tarsi žmonių susitarimas gyventi draugiškai…

Šiaulių rajono Drąsučių mokyklą svečiai iš organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ Vokietijoje aplankė dar pavasarį. Susitikimą iniciavo organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ atstovė Simona Wagner ir Drąsučių mokyklos mokytoja Lina Vaitkienė. Svečiai nuoširdžiai bendravo ne tik su mokyklos administracija, mokytojais, bet ir moksleiviais. Apžiūrėjo visas klases ir naujai įrenginėjamas darželio patalpas. Joms trūko: baldų, santechninių mazgų, virtuvės įrangos ir t.t. Išgirdęs mūsų poreikius, organizacijos atstovas Peter Dittmar pažadėjo mums surasti ir pristatyti reikiamas priemones darželio grupei įsteigti.

Labai džiaugiamės, kad du pilnutėliai vilkikai pasiekė Šiaulių rajono Drąsučių mokyklą. Mokyklos administracija, ikimokyklinio ugdymo mokytojos, mažieji darželio ugdytiniai ir tėveliai džiaugiasi esančiais baldais grupėje, moderniai įrengta virtuvėle ir vonios patalpa.

Organizacijos atstovas Peter Dittmar ir Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė sutarė dėl tolimesnio „Kinder brauchen uncere Hilfe“  bendravimo ir bendradarbiavimo.

Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos
Lina Vaitkienė ir Inga Jonuškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: