REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Drąsučių mokyklą pasiekė parama Nuotraukos

– Iš kur atsiranda gerumas? – paklausė anūkė močiutės.
– Gerumas auga kiekvieno žmogaus širdyje, – atsakė močiutė.
– Kaip auga? Kaip gėlės mūsų sode?
– Taip, mieloji.

Visi žino, kad gerumas – tai Dievo malonė. Arba, ne… gerumas – mūsų širdies šiluma… Ne, berods, gėris slypi visuomenėje, tai tarsi žmonių susitarimas gyventi draugiškai…

Šiaulių rajono Drąsučių mokyklą svečiai iš organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ Vokietijoje aplankė dar pavasarį. Susitikimą iniciavo organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ atstovė Simona Wagner ir Drąsučių mokyklos mokytoja Lina Vaitkienė. Svečiai nuoširdžiai bendravo ne tik su mokyklos administracija, mokytojais, bet ir moksleiviais. Apžiūrėjo visas klases ir naujai įrenginėjamas darželio patalpas. Joms trūko: baldų, santechninių mazgų, virtuvės įrangos ir t.t. Išgirdęs mūsų poreikius, organizacijos atstovas Peter Dittmar pažadėjo mums surasti ir pristatyti reikiamas priemones darželio grupei įsteigti.

Labai džiaugiamės, kad du pilnutėliai vilkikai pasiekė Šiaulių rajono Drąsučių mokyklą. Mokyklos administracija, ikimokyklinio ugdymo mokytojos, mažieji darželio ugdytiniai ir tėveliai džiaugiasi esančiais baldais grupėje, moderniai įrengta virtuvėle ir vonios patalpa.

Organizacijos atstovas Peter Dittmar ir Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė sutarė dėl tolimesnio „Kinder brauchen uncere Hilfe“  bendravimo ir bendradarbiavimo.

Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos
Lina Vaitkienė ir Inga Jonuškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: