REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

NVŠ programa „Merginų futbolo plėtra“

Baigiasi kalendoriniai 2018 – ieji. Ta proga Kuršėnų mokinių sporto klubas „Flamingas“, vykdantis neformaliojo vaikų švietimo programą „Merginų futbolo plėtra“ surengė įspūdingą sporto šventę „Futbolo naktis“.

Programoje dalyvauja 25 mūsų mokyklos mokinės, tačiau tėveliai nakčiai ne visoms davė sutikimą… Į šventę rinkosi drąsiausios, nebijančios iššūkių merginos. Į pagalbą buvo pasitelkta ir keletas berniukų, kurie padėjo organizuoti šventę.

Renginys prasidėjo salės futbolo turnyru, kuriame 6 komandos sužaidė 15 rungtynių. Buvo daug emocijų, ryžto ir… nusivylimo. Bet juk tai – sportas: čia visada būna ir pergalių, ir pralaimėjimų. Smagiai pasportavę visi rinkosi Kuršėnų sporto mokyklos metodiniame kabinete, kur įvyko „Protų mūšis“. Vaikai daug sužinojo apie žmogaus sandarą, svarbiausius jo organus, šunų veisles ar muzikos „grandus“. Čia pat buvo įsikūręs ir mūsų vaišių stalas – „ofisiukas“ (taip jį pavadino Nerilė Gilytė). Vaišinomės savo atsineštomis gėrybėmis bei „Taco“ picomis.

O tuo metu sporto salėje jau laukė metų apdovanojimai. Už aktyvią veiklą merginoms buvo įteiktos saldžios dovanėlės bei sportinis inventorius. Šiemet buvo pasiekta ir puikių sportinių rezultatų: komanda dalyvavo Lietuvos mergaičių futbolo čempionate, Lietuvos „Ladygolo“ žaidynėse, tapo Šiaulių rajono čempione, laimėjo 1 vietą Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninėse varžybose.

Dar ilgai salėje skambėjo muzika, vyko nuotaikinga diskoteka. Pavargusiųjų laukė naktinis kino seansas. Kai kas ir visą naktį nemiegojo, kai kas užmigo tik paryčiais…

„Flamingas“ NVŠ programą tęs ir 2019 – aisiais. Iš karto po Naujųjų Metų bus sudaromos sutartys su naujais ir buvusiais nariais. Kviečiame merginas prisijungti prie mūsų!!! Kiekviena mergina, dalyvaujanti programoje, kiekvieną mėnesį gauna valstybės dotaciją (apie 15 eurų). Už šias lėšas vystama į varžybas, perkamas sportinis inventorius, vykdomos kitos įvairios veiklos.

Linksmų šventų Kalėdų, laimingų Naujųjų Metų!!!

Klubo prezidentas, kūno kultūros mokytojas
Romualdas Juodis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: