REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Paskutinėse 2018 metais varžybose Kuršėnų karatistai vėl tarp nugalėtojų

2018 m. gruodžio 16 d., Vilniuje, vyko paskutiniosios šiais metais kiokušin karatė varžybos, kuriose dalyvavo Kuršėnų karatistai. Į Kalėdinį „Ippon Cup 2018“ turnyrą, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 21 klubo, nuvyko 28 Kuršėnų Kyokushin karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai. Po puikaus pasirodymo Kalėdiniame turnyre paaiškėjo, kad kuršėniškiai iškovojo 3-čią komandinę vietą. Šiose varžybose čempionais tapo: Kornelijus Kaveckas, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Tomas Mituzas, Gvidas Rimkus, Mėta Salygaitė, Gabija Vitkevičiūtė, Julius Simonovičius, Raigardas Salyga ir Nojus Grikštas. Antrąsias vietas iškovojo: Ieva Pieškutė, Joris Barista ir Kristijonas Pocius. Trečias vietas iškovojo: Kajus Jonaitis, Lukas Neimantas, Ignas Kybartas, Vakaris Kaveckas, Titas Šleževičius, Aronas Pranauskas ir Paulina Baristaitė. Po varžybų sportininkai aplankė Vilniaus miesto eglutę. (Nuotrauka)

Tai buvo paskutinės 19-osios šiais metais varžybos iš kurių kuršėniškiai parsivežė apdovanojimus. Per 2018 metus įvairiuose turnyruose ir čempionatuose karatistai iškovojo 253 medalius iš kurių 69 bronzos, 52 sidabro ir net 132 aukso spalvos. Patys reikšmingiausi 16, kurie iškovoti Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatuose. Kuršėniškiai sudalyvavo ir nemažai trofėjų parsivežė iš turnyrų Lenkijoje, Šveicarijoje ir Olandijoje. Šiais, 2018 metais kiokušin karatė sportininkai labiausiai iš visų sporto šakų prisidėjo prie Šiaulių rajono 3 vietos laimėjimo rajonų įskaitoje – Lietuvos jaunučių sporto vilčių žaidynėse. 2018 metų vasarą suorganizuotos dvi vaikų užimtumo vasaros stovyklos ir sporto seminaras. Sportininkai sudalyvavo ir laikė egzaminus Lietuvos Kiokušin karatė federacijos stovyklose. Labai sėkmingus metus palydėdami karatistai, prieš šventes, gruodžio 20 dieną laikys kvalifikacijos egzaminus. Tarp 49 laikančiųjų egzaminą pirmą kartą savo jėgas išbandys ir žinias pasitikrins naujų grupių Verbūnuose ir Šakynoje sportininkai.

Kiti, 2019 metai, Kuršėnų Kyokushin karate klubui „DAO“ bus jubiliejiniai. Klubas skaičiuos 25-tus savo gyvavimo metus. Tikėtina, kad toliau išvien dirbant su Kuršėnų sporto mokykla, remiant Šiaulių rajono savivaldybei ir tikslingai panaudojus neformaliojo vaikų švietimo lėšas karatistai garsins savo kraštą Lietuvos ir užsienio arenose. O vaikų ir jaunimo užimtumas išliks kokybiškas ir reikalingas Šiaulių rajono gyventojams.

Valdemaras Mitkus

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: