REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tradicinis Padėkos vakaras Nuotraukos

Prieš didžiąsias metų šventes gražia tradicija tapo padėka šalia esantiems ne tik už  reikšmingus darbus, bet ir už kasdienį nuoširdų triūsą. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje kasmet rengiamas Padėkos vakaras mokyklos bendruomenės nariams yra ypatinga šventė. Jai ruošiasi ir mažieji šokėjai, ir dainininkai, o jų koncerto pažiūrėti susirenka šeimos nariai. Šiemet Padėkos vakaro koncertą vedė penktokės Aušrinė Ivanavičiūtė, Beatričė Smilgytė ir Emilija Stravinskaitė bei septintokai Ugnė Lideikytė ir Nojus Vasiliauskas. Šventės organizatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

Mokyklos scenoje šoko  ,,Mažojo baleto“ studijos mergaitės, šiuolaikinių ir tautinių šokių pradinių klasių kolektyvai, kuriems vadovauja šokių mokytojos Aneta Saliamonavičė, Gitana Ramanauskaitė ir Loreta Lideikienė. Žiūrovus sužavėjo 7b klasės mokinės Austės Dovtartaitės įspūdingas šokis ,,Aš esu“.  Muzikos mokytojos Ritos Perminaitės-Krasauskienės vadovaujami įvairaus amžiaus mokiniai atliko ne vieną kalėdinio laikotarpio dainą. Šiemet mokykloje svečiavosi Kuršėnų kultūros centro mišrusis choras ,,Ventus“ (vadovė Hana Mockienė), kuriame dainuoja ir mūsų kolegos mokytojai. Choras atliko keletą adventinių giesmių. H. K. Anderseno pasaką ,,Drugys“ pasekė 3c klasės mokinė Rusnė Paulauskaitė, tapusi rajoninio pradinių klasių meninio skaitymo konkurso laureate (mokytoja Lina Kasparienė). Koncertą mokyklos bendruomenei ruošti padėjo pradinių klasių mokytojos Rima Kudrevičienė, Miglė Petrauskienė, Daiva Samuilienė, Birutė Juknienė, Rima Navickienė.

Svarbi Padėkos vakaro dalis – ,,Metų nominantų“ paskelbimas. ,,Metų mokinio“ nominacija už puikius mokymosi ir sporto rezultatus šiemet atiteko 3b klasės mokinei Teodorai Kaveckaitei. ,,Metų mokinio tėvo“ nominacija skirta Inai Spulginienei, 6b klasės mokinės Saidos Spulginaitės mamai,  už geranorišką pagalbą mokyklos bendruomenei. Alvyda Grinienė buvo apdovanota ,,Mokyklos draugo“ nominacija. Šią rūpestingą mokinių močiutę mokykloje regime kasdien, ji nuoširdžiai atskuba į pagalbą mokyklos mokiniams ir darbuotojams. Mokyklinio autobuso vairuotojas Stanislovas Žalnieravičius šiemet apdovanotas ,,Metų darbuotojo“ nominacija už kasdieninį nuoširdų savo pareigų atlikimą. Pedagogų kolektyvo nariai balsuodami nusprendė, kad ,,Metų mokytojo“ nominacija šiemet turėtų būti skirta technologijų mokytojai, inžinerinio ugdymo koordinatorei, skaityklos vedėjai Deimantei Semaškienei. Jos rankomis sukurti meniški mokyklos stendai, o mokytojai jai dėkingi už puikias idėjas, reikalaujančias meninio sprendimo, ir pagalbą apipavidalinant sceną įvairiems mokykloje vykstantiems renginiams.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Kadytė šventinio koncerto pabaigoje linkėjo mokyklos bendruomenės nariams ramių ir baltų švenčių, išmokti vertinti tai, ką turime šalia – savo artimuosius, kolegas. ,,Šventė – tai susitikimas su artimaisiais ir draugais, tai eglutė ir po ja rastos dovanos, šeimoje surengtas kalėdinis koncertas, įdomūs kalėdiniai filmai, atostogos, nepaprastas grožis pro spindintį langą… Tai baltas stalas, ant kurio uždegta Kalėdinė žvakė” – akcentavo koncerto vedėjai. Tegul į kiekvienus namus ateina tikra šventė ir atneša džiaugsmą, tikėjimą, viltį ir meilę.

Alina Šimkevičienė,
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: