REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Gerojo lašelio“ akcija Drąsučių mokykloje Nuotraukos

Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ sausio mėnesį pakvietė prisijungti į GEROJO LAŠELIO dieną, skirtą atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir palaikyti juos. Šiaulių rajono Drąsučių mokykla prisijungė prie šios dienos. Visus su taisyklėmis ir idėja supažindino akcijos iniciatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Inga Jonuškienė ir Lina Vaitkienė.

Dažnai žmonės gyvena atvirkščią gyvenimą: siekia turėti daugiau daiktų ar pinigų, kad už juos gautų tai ko nori, nes atrodo, kad taps laimingesni. Turime būti tuo kuo ištikrųjų esame, juk galime paimti šypseną ir padovanoti ją tiems, kurie jos niekada neturėjo. Paimti drąsą ir įdėti į sielą tų, kurie nemoka kovoti. Paimti gerumą ir padovanoti tiems, kurie nemoka daryti gero. Atrasti meilę tiems, kuriems labai reikia mūsų šypsenos, padrąsinimų, apkabinimų ir šilumos. Labai džiaugiamės, kad pavyko surinkti daugiau nei šimtą eurų.

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems prisidėjusiems prie „Gerojo lašelio„ dienos: ikimokyklinio ugdymo grupei, mokytojoms ir tėveliams, priešmokyklinio ugdymo grupei ir mokytojai, pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms, administracijai, aptarnaujančiam personalui, Rasmai Turauskienei, Sigitai Puzinienei, Arnui Andrejevui, Gabrielei Jokubauskaitei.

Širdyje mes liekam tais pačiais vaikais – tikim pasaka, meile, viską nugalinčiu gerumu, blogio sunaikinimu, teisybės pergale. Tik vienu turtingi šioj žemėj esam, gerumu dovanotu kitiems.

Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos
Inga Jonuškienė ir Lina Vaitkienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugpjūčio 7 d. – rugsėjo 1 d.

Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Lietuvos nacionalinio kultūros centro parengta paroda „Baltų genčių kostiumai“.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugpjūčio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: