REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate – trys medaliai

Sausio 19 dieną Saulės mieste Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje susirinko tituluočiausi šalies imtynininkai, kur vyko Lietuvos suaugusiųjų čempionatas. Varžybose dalyvavo per 200 dalyvių.

Šiaulių rajono imtynininkai po nenutrūkstamo pasiruošimo ir išlieto prakaito treniruočių metu, savo sunkiu darbu iškovojo 3 medalius. Nors galimybė buvo iškovoti ir daugiau medalių, bet tą dieną Fortūna ne visiems mūsų atletams nusišypsojo.

Gytis Kulevičius šiais metais rodo savo užsispyrimą ir norą būtį tarp geriausiu imtynininkų. Tik ką grįžęs iš Suomijos su aukščiausiu titulu, šiame čempionate savo gerbėjų taip pat nenuvylė. Savo įspūdingais metimais sutriuškino keturis varžovus ir tapo varžybų nugalėtoju (iki 60 kg). Jo apdovanojimų kolekcija pasipildė dar vienu auksu ir čempiono taure.

Bronzos medalį iškovojo Redas Milašauskas (iki 87 kg). Pirmoje kovoje Redas užtikrintai laimėjo pirmąją kovą (8:0). Antroje kovoje teko susitikti su rimtu priešininku Juliumi Matuzevičiumi. Redas priešininką spaudė nuo pirmų minučių, bet to, neužteko, priešininkui kontratatakavus, kuršėniškio pastangos nuėjo veltui ir teko tenkintis pralaimėta kova. Trečioji kova vyko dėl medalio ir jau niekur nebebuvo kur trauktis, liko užlipti ant kilimo ir pasiimti tą bronzos medalį, ką Redas ir padarė. Tuo jį ir sveikiname. Dar vieną bronzos medalį iškovojo Gediminas Jonuškis (iki 67 kg). Pirmoje kovoje teko nusileisti Justui Petravičiui. Po to sekė dar dvi kovos, kurios užkabino bronzinį medalį. Didelis dėkui mūsų komandos medikei, kuri tinkamai atstatė ir sutvarstė po pirmos kovos patirtos traumos sužalotą ranką. Be jos medicininių įgūdžių ir atvykusios palaikymo komandos iš Kuršėnų, medalių galėjo būti ir mažiau.

Didelis dėkui Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos administracijai už didelį palaikymą ir sudarytas galimybes ruoštis tokio lygio čempionatams bei visiems mūsų gerbėjams iš Kuršėnų.

Gediminas Jonuškis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: