REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pokerį žaidžiantis vilnietis lygiuojasi į Antaną Guogą

23 metų vilnietis Tomas šiuo metu Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) siekia įgyti statybų inžinieriaus licenciją ir bakalauro laipsnį. Tiesa, vaikino darbinė svajonė su studijuojamu dalyku neturi nieko bendro.

Jis dar mokyklos suole svajojo tapti profesionaliu pokerio žaidėju. Kai jo bendraamžiai idealizavo tokias futbolo žvaigždes kaip Cristiano Ronaldo ar Leonelis Messi, Tomas žavėjosi Antanu Guoga.

Savarankiškame gyvenime dar tik pirmuosius žingsnius dedantis Tomas sutiko mums papasakoti kaip pamilo pokerį ir ko jam yra pavykę pasiekti.

Žaisti išmokė tėvas

Tomas prisimena, kad pokerio pradmenis įgijo dar vaikystėje. Pasak vaikino, jam labai patiko visi stalo žaidimai, o ypač žaidimai su kortomis, todėl jis nuolat prašydavo tėvų parodyti vis sudėtingesnių žaidimų.

„Iš pradžių su tėvais ir seneliais žaisdavau patį paprasčiausią kortų žaidimą. Berods jis vadinasi karas. Natūralu, kad jį gali žaisti tik vaikai, nes jis tiesiog labai lengvas, – su šypsena pasakojo Tomas. – Visgi, vėliau prašiau tėvų, kad parodytų vis sunkesnius žaidimus taip pramokau žaisti kvailį, tūkstantį“.

Mokėdamas jau visą eilę kortų žaidimų, Tomas per televiziją išgirdo apie pokerį, tuomet jis pradėjo reikalauti tėvo, kad būtų supažindintas ir su šiuo žaidimu:

„Situacija išties buvo kurioziška. Lietuvoje tais laikais pokerio niekas nežaidė, mano tėvai tokio žaidimo nemokėjo, bet aš prašiau, kad man parodytų. Gavosi taip, kad tėvas apie žaidimą skaitė enciklopedijoje ir tuomet aš buvau supažindintas su pačiomis elementariausiomis taisyklėmis“.

Gavęs pokerio rinktinį žaisdavo net mokykloje

Tėvai matė vaiko meilę kortoms, todėl kai kurios dovanos būdavo susietos būtent su šiuo pomėgio. 13-ojo gimtadienio progą Tomas nuo giminaičių susilaukė jam itin brangios dovanos – pusiau profesionalaus pokerio rinkinio.

„Tikrai labai apsidžiaugiau. Mano gimtadienis vasarą, tad daug kas gauna dviračius ir panašiai, bet man tai buvo pati geriausia dovana. Tokia kurią aš tikrai įsiminiau“, – pasakojo jaunuolis.

Gavęs pokerio rinkinį jis internete išmoko įvairias žaidimo variacijas ir apmokė savo draugus: „Norėjau, kad visi su manim žaistų, tai aš kaip antrą kuprinę nešdavausi į mokyklą rinkinį ir žaisdavome, buvo smagi veikla per pertraukas“.

Svajojo iš to uždirbti

Šis kortų žaidimas, tarsi pažintys suaugusiems – galimas tik nuo tam tikro amžiaus. Pokerį iš pinigų galima žaisti tik nuo 21-erių metų, tačiau svajones iš to uždirbti Tomas rezgė daug anksčiau. Vaikinas nuolat siekė tobulinti savo įgūdžius ir net samdė pokerio mokytoją.

„Aš skaičiau apie Antaną Guogą, idealizavau jo pasiekimus, žinojau ir daugiau fantastiškų žaidėjų ir galvojau, kad kada nors norėčiau prie jų prisijungti. Dėl to aš net samdžiau pokerio mokytoją – sakyčiau, kad tai buvo labai smagi veikla, kadangi ten tikrai daug sužinojau“, – sakė Tomas.

Du metai turnyruose

Kaip jau minėjome, Tomui – 23-eji, vadinasi jis profesionaliai žaisti pokerį gal jau dvejus metus. Savo svajonės būsimas diplomuotas inžinierius tikslingai siekia. Jis neina žaisti į kazino žaisti savo malonumui, o jau dalyvauja pusiau profesionaliuose turnyruose.

„Jau dvejus metus dalyvauju turnyruose. Jie tik iš dalies profesionalūs, tačiau manau, kad reikia į viršų kopti žingsnelis po žingsnelio. Puikiai suprantu, kad tai rizikingas žaidimas, todėl negaliu skirti visų savo pinigų turnyro įnašui ir panašiai“, – pasakojo Tomas.

„Bet bendrai skaitau, kad man sekasi tikrai neblogai. Buvau išvykęs ir už Lietuvos ribų, kur, beje, ir laimėjau kol kas man stambiausią pinigų sumą. Estijos sostinėje Taline man pavyko laimėti tūkstantį eurų. Pradinis įnašas buvo vos 25 eurai, todėl tai puikus stimulas tikslų siekti toliau“, – sakė Tomas.

Galvos nepameta

Tiesa, nors ir siekia savo svajonės, Tomas neneigia, kad tai gali likti tiesiog maloniu hobiu. Pasak vaikino, pokeris yra sportas, o kaip ir kiekviename sporte kartais geresnių yra tiesiog per daug.

„Mano artimas draugas mokyklos lygiu fantastiškai žaidė krepšinį, tikrai atrodė, kad tai kažkas to. Tuo metu galvojom, kad jis bent Lietuvos krepšinio lygoje žais, dabar žaidžia mėgėjų komandoje, sėdi ant suolo. Turbūt supratot kur lenkiu. Tas pats ir su pokeriu – gali būti pats geriausias, bet to gali nepakakti. Galbūt tai man liks tiesiog smagiu hobiu, būtent todėl aš ir siekiu išsilavinimo“, – pokalbį baigė Tomas.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: