REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Penktasis ŠRVMKL turas pasižymėjo atkakliomis dvikovomis

Praeitą savaitgalį prabėgęs turas pasižymėjo visomis trejomis atkakliomis dvikovomis, kur kiek netikėtai „Ginkūnai“ perėmė estafetę iš toliau klumpančių „Gruzdžių“, SM „Feniksas“ po atkaklios kovos įveikė „Daugėlius“, o „Senukai“ bėk ir mesk stiliaus rungtynėse laimėjo prieš Šakynos seniūniją.

Atkakliausia turo dvikova vyko tarp Ginkūnų „Ginkūnų“ (3/2) bei Gruzdžių „Gruzdžių (3/2), kur „Ginkūnai“ per pirmą pusę įgiję 15 taškų persvarą kiek pristabdė antroje pusėje, tačiau nors ir „Gruzdžiai“ ėmė artėti ir sumažino persvarą iki vienženklės, bet to nepakako, kad rungtynių kontrolę perimtų jie, ir kiek netikėtą pergalę šventė R. Neimanto vedami ginkūniškiai. Tiesa, užduotį kiek palengvino Gruzdžių ekipai negalėjęs padėti vienas rezultatyviausių žaidėjų – A. Vozgirdas, bet kokiu atveju„Ginkūnų“ pergalės tai nesumenkina.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 78:70
(26:19 21:13 15:18 16:20)

Ginkūnų „Ginkūnai“: R. Neimantas 22, R. Baliutavičius 13
Gruzdžių „Gruzdžiai“: Š. Bernotas 24, K. Jasotis 20 

Pirmajame ketvirtyje susikrovę 11 taškų pranašumą, Kuršėnų SM „Feniksas“ (3/2) išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos ir nugalėjo „Flamingą“ (1/4) rezultatu 81:69. Kuršėniškiams galėjo padėti vos 6 krepšininkai, tačiau jų indėlio pakako, kad pavyktų iškovoti trečią pergalę ir iškopti į trečią turnyrinės lentelės vietą. 

Kuršėnų SM „Feniksas“ – Daugėlių „Flamingas“ 81:69
(27:16 10:15 26:22 18:16)

Kuršėnų SM „Feniksas“: V. Kaubrė 26, D. Mikolaitis 14
Daugėlių „Flamingas“: A.Česnauskas 21, R. Norutis 16

Nors daugiau nei po šimtą taškų praleidžianti Šakynos seniūnija (0/5) neišsiskyrė ir šįkart, tačiau galima pagirti už tai, kad sugebėjo įmest 81 tašką varžovams, lygos favoritams SK „Kuršėnų senukams“ (5/0), kurie atitikamai įsūdė 119 ir kol kas išlieka nepralaimėję lygoje.

Šakynos seniūnija – Kuršėnų SK „Senukai“ 81:116
(14:31 18:31 29:23 20:31)

Šakynos seniūnija: H. Kreimeris 28, M. Šabanas 26
Kuršėnų SK „Senukai“: O. Medišauskas 28, A. Liulys 22, G. Rupšys 22

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke pirmoje vietoje vis dar įsikibęs laikosi Karolis Jasotis („Gruzdžiai“) – 25,6 taško per rungtynes, į antrą vietą iš trečios kyla Haroldas Kreimeris (Šakynos seniūnija) 20,7, o į trečią iš penktos – Vilius Kaubrė (SM Feniksas“) 17,3 taško per rungtynes.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: