REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

ŠRVMKL Šiaulių rajono mero taurė – vasario 23 dieną

Pranešame, kad 2018–2019 metų sezone 2019-02-23, šeštadienį, Kuršėnų S. Anglickio mokyklos ir Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos sporto salėse organizuojama ŠRVMKL Šiaulių rajono mero taurė. Joje dalyvauja 1 – 6 vietas po pusės reguliariojo sezono užimančios komandos. Konkursuose dalyvauja visų komandų atstovai. Šventės eiga:

  1. 12.00 val. Šventės atidarymas Kuršėnų S. Anglickio mokyklos sporto salėje. Rungtynės. Kuršėnų SM „Feniksas“ – Šakynos seniūnija (gimnazijos sporto salė), Ginkūnų „Ginkūnai“ – Daugėlių „Flamingas“ (mokyklos sporto salė). Kėlinių trukmė 8 min.
  2. 13.30 val. Tritaškių metimo konkursas. Dalyvauja po 2 dalyvius iš kiekvienos komandos. Viso dalyvauja 12 dalyvių. Mokyklos sporto salė.

Taisyklės: visi dalyviai meta tritaškius iš penkių padėčių 1 minutę. Už įprasto pagal spalvą kamuolio taiklų metimą skiriama 1 taškas, už spalvoto kamuolio taiklų metimą skiriami 2 taškai. Į pusfinalį patenka 4 taikliausi, į finalą – 2.

  1. 14.00 val. Rungtynės. Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kuršėnų SM „Feniksas“ arba Šakynos seniūnija (mokyklos sporto salė)

Kuršėnų SK „Senukai“ – Ginkūnų „Ginkūnai“ arba Daugėlių „Flamingas“ (gimnazijos sporto salė). Kėlinių trukmė 8 min.

  1. 15.30 val. Konkursai „Karavanas“ ir „Baudukas“. Dalyvauja po 2 dalyvius iš kiekvienos komandos. Viso dalyvauja po 12 dalyvių. Mokyklos sporto salė.

„Karavano“ konkurso taisyklės: konkursas vykdomas į du krepšius. Žaidėjai išsidėsto voromis prie kiekvieno krepšio tritaškio linijos. Kiekvienos voros pirmieji du žaidėjai turi po kamuolį. Po duoto ženklo, pirmieji voroje stovintys žaidėjai meta nuo tritaškio linijos, jei metimas buvo netikslus – kartoja nuo baudos linijos, jei ir šis netikslus – meta iš po krepšio ir meta tol, kol įmeta į krepšį. Jei žaidėjui nepavyksta įmesti kamuolį į krepšį, o už jo stovintis įmeta pirmesnis, tai jis iškrenta iš žaidimo. Žaidėjas, įmetęs kamuolį į krepšį, perduoda jį voroje stovinčiam žaidėjui ir bėga į kitą vorą prie kito krepšio. Į Finalą patenka 8 žaidėjai. Čia metama į vieną krepšį. Likus 2 žaidėjams, kiekvienas jų turi po kamuolį. Abu jie vienu metu meta į krepšį nuo tritaškio linijos ir meta pagal aukščiau išvardintas taisykles tol, kol vienas iš jų įmeta į krepšį ir laimi.

„Bauduko“ konkurso taisyklės: konkursas vykdomas į du krepšius. Žaidimas yra individualus. Žaidžiama dviem kamuoliais. Žaidimui teisėjauja teisėjas. Žaidėjai sustoja prie baudos linijos vienas už kito. Žaidimas pradedamas, teisėjui leidus mesti pirmajam žaidėjui. Jei žaidėjas baudos metimo neįmeta, bet kamuolys liečia lanką, žaidėjas gali metimą kartoti iš bet kurios aikštelės vietos tol, kol įmeta jis arba kitas žaidėjas. Jeigu, metant pirmąjį metimą, kamuolys lanko neliečia, kartoti metimą galima tik nuo baudos linijos. Kartojant metimą, negalima sąmoningai trukdyti kitam žaidėjui. Taip pat negalima sąmoningai trukdyti kitam žaidėjui pasiimti kamuolio po netaiklaus metimo. Už tai prasižengęs žaidėjas šalinamas iš žaidimo, o nukentėjęs – tęsia žaidimą. Kitas žaidėjas meta baudos metimą iškart po pirmojo žaidėjo, tačiau jo mestas kamuolys neturi teisės paliesti prieš jį metusio žaidėjo kamuolio kol kamuolys neatsimuša į lanką. Jei kitas žaidėjas įmeta anksčiau nei prieš jį metęs, jis “išmeta” iš žaidimo prieš jį metusį žaidėją. Žaidėjas, įmetęs metimą, vėl stoja į eilės galą, o “išmestasis” žaidėjas iškrenta iš žaidimo ir palieka aikštelę. Įmetęs ar iškritęs iš žaidimo žaidėjas privalo kuo skubiau perduoti kamuolį kitam laukiančiam žaidėjui. Į Finalą patenka 8 žaidėjai. Čia metama į vieną krepšį. Žaidimas žaidžiamas tol, kol lieka 1 žaidėjas – nugalėtojas.

  1. 16.00 val. Finalai. Rungtynės dėl 3 vietos (gimnazijos sporto salė), finalas (mokyklos sporto salė). Kėlinių trukmė 10 min.
  2. 17.30 val. Apdovanojimai. Mokyklos sporto salė.
  3. Į konkursus prašome registruotis iki vasario 21 dienos.

Romualdas Juodis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: