REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Autonuoma: ką svarbiausia žinoti apie šią paslaugą?

Galimybė naudotis nuosavu automobiliu visuomet yra siejama su laisve, tačiau ne visada yra galimybė rinktis savo automobilį. Tuo atveju, jei nuosava transporto priemonė sugenda, ar tenka lankytis svečiose šalyse, gana dažnais atvejais praverčia autonuoma, kurią šiuo metu siūlo ne taip ir mažai įvairių kompanijų. Jei šia paslauga naudositės pirmą kartą, tikėtina, kd jūsų galvoje kirba įvairių klausimų, susijusių su automobilių nuoma. Taigi, ką svarbiausia apie tai žinoti?

Tinkamiausių pasiūlymų paieška

  • Autonuoma gana dažnai yra pasirenkama pagal tai, kokios yra nustatytos šios paslaugos kainos. Dauguma automobilių nuomos kompanijų turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama tokia informacija, tad rasti patraukliausią pasiūlymą neturėtų būti labai sudėtinga. Palanku įvertinti ne vien tik tai, kiek kainuoja automobilio nuoma parai, bet taip pat ir ilgesniam laikotarpiui – tuo atveju, jei pasirenkama ilgalaikė nuoma, gana dažnai yra taikomos tikrai palankios nuolaidos;
  • Palanku pasidomėti, kokius automobilius gali pasiūlyti nuomos bendrovės. Tai itin aktualu tada, kuomet automobilį planuojama išsinuomoti ypatingai progai – vestuvėms, krikštynoms, ir t.t. Automobiliai neretai patenka į kadrą fotosesijos metu, todėl galima rinktis tokias transporto priemones, kurios atrodytų tikrai estetiškai;
  • Taip pat verta pasidomėti, kokiuose miestuose yra siūloma autonuoma, ar yra galimybė automobilį pristatyti į tam tikrą vietą (pavyzdžiui, į traukinių stotį, oro uostą, ar pan.). Neretais atvejais tai padeda sutaupyti tikrai nemažai laiko, tad pasirūpinkite, kad viskas vyktų tikrai sklandžiai;
  • Be abejo, visada siekiama, kad autonuoma užsiimanti kompanija būtų tikrai patikima, ir nuomą galėtų pasiūlyti iš tiesų palankiomis sąlygomis, todėl verta pasidomėti, kaip įvairias bendroves vertina klientai.

Iš anksto rezervuokite automobilį

Nors kartais manoma, kad prireikus visada bus galima rasti laisvų nuomojamų automobilių, tačiau tuomet, jei žinote, kad transporto priemonė jums bus reikalinga tam tikrą numatytą datą, nerizikuokite, ir pasirūpinkite automobilio rezervacija. Nuomos kompanijos suteikia tikrai palankią galimybę rezervaciją atlikti nuotoliniu būdu, ir tai padeda sutaupyti iš tiesų nemažai laiko. Kai kurios kompanijos, užsiimančios autonuoma, kartais prašo sumokėti nustatyto dydžio užstatą, tačiau taip pat galima rinktis ir tokias bendroves, kurios automobilius leidžia išsinuomoti be jokio užstato. Pavyzdžiui, automobilių nuomos kompanija „Sixt“ savo klientams suteikia galimybę nemokamai atlikti rezervaciją, o tuomet, jei nutiktų kas nors nenumatyto, rezervaciją galėsite atšaukti nepatirdami jokių nuostolių.

Taigi, jei jus domina autonuoma, pirmiausia susiraskite tokią kompaniją, kuri tą galėtų pasiūlyti iš tiesų palankiomis sąlygomis. Šiuo metu turime iš tiesų nemažai pasirinkimo galimybių, tad galite įvertinti, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos bendrovės, ar yra galimybė automobilį pristatyti į jūsų pasirinktą vietą, ir t.t., nes visa tai tikrai gali padėti atrasti pačius tinkamiausius nuomos pasiūlymus.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Kovo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki kovo 5 d.
Pirmadienį -penktadienį 8 val. -17 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Šiaulių rajono tautodailininkų darbų parodos atidarymas.

Kovo 11 d.
12 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kuršėnų meno mokyklos dailės skyriaus auklėtinių kūrybos darbų parodos atidarymas.

EDUKACINĖ VEIKLA

Kovo mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniai – penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: