REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Foto Meno erdvėje pristatyta Viltės Kaulinytės fotografijų paroda „Šalių Magija“

2019 m. vasario 22-osios dienos pavakarę, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos foto meno erdvėje, pristatyta kuršėniškės, Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos trečio kurso studentės Viltės Kaulinytės autorinė fotografijos paroda „Šalių magija“. Tai pirmoji menininkės paroda.

Pristatydama savo parodą, Viltė Kaulinytė papasakojo, kad fotografija susidomėjo įstojus į Kauno taikomosios dailės mokyklą. Būtent ten ir suprato, kad fotografuoti – jos pašaukimas. Studijų pradžioje labiausiai autorę sužavėjo nepaaiškinami fotografijos veiksmai tokie, kaip fotografuoti su degtukų dėžute „pinhole“, vėliau pradėjo domėtis ir skaitmenine fotografija. Nuo tos dienos praėjo jau treji metai, bet jaunoji menininkė negali teigti, kad fotografiją pažįsta iki galo. Tai meno forma, kuri nėra išsemiama, turi begalę interpretacijų, ieškojimų, atradimų, magijos, šviesos galimybių ir tobulėjimo. Autorė fotografuoja žmones, gamtą, gyvūnus, vaizdus ir kitus objektus. Parodoje eksponuojamose nuotraukose įamžinti atostogų vaizdai iš Ispanijos (Maljorka, Alikantė, Fuerteventura, Kosta Brava), kuriuose atsiskleidžia kadravimo galimybės, spalvos ir asmeninis tobulėjimas.

Parodos pristatymą apvainikavo spalvoti, žydintys, saldūs draugų, giminaičių sveikinimai, dovanos, nuoširdūs palinkėjimai.

Renginį puošė Kuršėnų meno mokyklos mokinys Nojus Vasiliauskas (mokytoja metodininkė Rima Ananjevienė, koncertmeisterė metodininkė Danutė Streckienė).

Eksponuojama fotografijų paroda „Šalių magija“ lankytojų lauks iki 2019 m. balandžio 14 d.

O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti įkurtoje Foto meno parodų erdvėje? Tad kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojas dėl galimybės eksponuoti savo autorinius darbus.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: