REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Atidaryta renovuota Kuršėnų politechnikos mokyklos sporto salė

Kuršėnų politechnikos mokykloje įvyko šventė, skirta atnaujintos mokyklos sporto salės atidarymui, į kurią atvyko ir Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Algis Mačiulis, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė.

Mokyklos sporto salės atidarymo šventės programą rengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Remigijus Vaišnoras, apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės profesijos mokytoja metodininkė Felicija Pigulevičienė ir kiti mokytojai, mokiniai.

Iškilmingai buvo perkirpta simbolinė juostelė ir į salę pabiro įvairių sporto šakų atstovai. 16 kg girę kilnojo ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir mokyklos vadovė Regina Rupšienė. Šventės dalyviams buvo padovanoti simboliniai medaliai.

Paskutinį kartą sporto salė, kurios dydis 620 kv.m. buvo atnaujinta 2001 metais, tada buvo dažytos sienos, balkonas, pakeisti visi sporto salės langai, perdažytos medinės grindys. Laikui bėgant, vis daugiau dėvėjosi sporto salės grindys, nes sporto sale naudodavosi ne tik Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai, bet ir futbolo SK „Venta“, stalo tenisininkai. Sporto salės atnaujinimas neįvyko iš karto, tai vyko palaipsniui pradedant nuo elektros tinklų atnaujinimo 2010 metais, kuomet buvo pakeista visa elektros instaliacija, sumontuoti nauji šviestuvai, darbus atliko UAB „Elektromontera“ už 18.233,64 Lt.

Vėliau, 2015 metų pabaigoje, atsirado galimybė suremontuoti sporto salės persirengimo, dušo patalpas, tam buvo skirta 14.013,40 eurų. Prieš pradedant keisti sporto salės grindis 2016 metų pabaigoje buvo suplanuota įrengti sporto salės ventiliacijos sistemą, atnaujnti šildymo sistemą bei sutvarkyti sporto salės balkoną, jame paklojant naują plytelių dangą, nudažant visas nuo balkono iki lubų sienas, taip pat buvo nuvalytos ir perdažytos sporto salės lubos. Šiems darbams atlikti reikėjo 69.000 eurų. Papildomai mokyklos darbuotojai paruošė patalpas, kurioje buvo pastatyti ventiliacijos įrenginiai.

Grindų dangos keitimas buvo paliktas paskutiniam sporto salės atnaujinimo etapui. 2017 metų pabaigoje pagal sudarytą sutartį su UAB „Stitis“ buvo atlikti darbai už 52.255,60 eurų. Buvo išardytos lentų grindys, padengtas cementinio skiedinio grindų išlyginamasis sluoksnis, šiltinimas, izoliacija su pasluoksniu ir padengta ritinine grindų danga. Papildomai buvo nupirkti krepšinio stovai su lentomis ir krepšiais, juos gamino UAB „Sportidus“. Finansavimas buvo skirtas iš valstybės biudžeto lėšų, dažniausiai atnaujinimai vykdavo iš metų gale gautų papildomų asignavimų. Mokyklos darbuotojai iš gautų pajamų lėšų papildomai įrengė kūno kultūros mokytojų kabinetą, atnaujino koridorių. Be sporto salės Kuršėnų politechnikos mokykloje yra atnaujinta, moderni treniruoklių salė bei stalo teniso patalpa.

„Mokyklos kolektyvas iniciatyvus, kūrybiškas ir sutelktas, visada ieškantis naujų idėjų ir staigmenų“, – pažymėjo mokyklos direktorė Regina Rupšienė.

Kuršėnų politechnikos mokykla pagal galimybes bus atvira Šiaulių rajono, Lietuvos profesinių mokyklų sportininkams. Sporto salės atidarymo proga vyko Šiaulių regiono profesinių mokyklų krepšinio varžybos, kurias laimėjo Šiaulių PRC ugdytiniai.

Parengta pagal Šiaulių rajono savivaldybės inf.

Nuotraukos Zigmo Ripinskio

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: