REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Daugėlių lopšelis-darželis šventė Lietuvos 101-ąjį gimtadienį

Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje vasario 18 dieną darželio ugdytiniai šventė Lietuvos 101-ąjį gimtadienį. Šventinę dieną visi buvo pasipuošę Lietuvos tautiniais ir lietuvos vėliavos spalvos rūbais, kitais aksesuarais. ,,Kiškučių“ grupės ugdytiniai gimtadienio paminėjimui ruošėsi labai nuoširdžiai. Paklausę mokytojos V. Jagminienė skaitomos V. Mozuriūno ,,Legendos apie Vilniaus pilį“ nutarė,  legendos ištrauką vaidinti,  rinkosi vaidmenis, sprendė, kaip atrodys pastatyta pilis ir kt.. ką kiekvienas vaidins. Ugdytiniai buvo savarankiški, patys organizavo renginio eigą, patys sprendė, kada koks numeris vyks, kvietė kitų grupių vaikus parodyti savo parengtą programėlės numerį. Jie deklamavo eilėraščius, nuoširdžiai atliko vaidmenis. Šoko ir dainavo.

Šventės metu vaikų darytais darbeliais buvo puošiamas Lietuvos žemėlapis. Patys mažieji ,,Žiogeliai“ puošė vėliavėlėmis, ,,Ežiukai“-pačių pieštomis gėlytėmis, ,,Voveriukai“ į Baltijos jūrą išplukdė laivus, o ,,Kiškučiai“ statė pilis ir žymėjo miestus. Dabar, praeidami pro pačių padarytą Lietuvos žemėlapį, ugdytiniai vis stabteli, pasikalba kas kur piešė ir ką priklijavo, kur randasi Vilnius, Kuršėnai ar kiti miestai, kur Baltijos jūra ir daug kitų dalykų aptaria drauge, o tai žadina jų domėjimąsi savo Tėvyne, ugdo norą ją puošti, mylėti.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė V. Jagminienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: