REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Įgyvendinti akciją „Dovanoju paukšteliui namus“ susijungė skirtingos ugdymo įstaigos Nuotraukos

2019 m. vasario 4 d. – kovo 1 d. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“ kartu su partneriais VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla bei Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija vykdė akciją „Dovanoju paukšteliui namus“, kurios metu buvo gaminami inkilėliai paukšteliams. Akcijos iniciatorė buvo lopšelio-daželio tarybos narė Rugilė Andrikaitytė, kurios idėją įgyvendinome kartu. Mūsų teritorijoje daug medžių ir siekiant patirtinio vaikų ugdymo narė pasiūlė atnaujinti inkilus medžiuose, kuriuos vaikai galėtų stebėti, fiksuoti paukštelius. Akcijos metu lopšelyje-darželyje vyko teminė savaitė „Saugau gamtą ir paukštelius“, kurios tikslas buvo – iš arčiau susipažindinti vaikus su grįžtančiais paukšteliais, jų skleidžiamais garsais bei gyvenimo ypatumais. Ugdytiniai šia tematika piešė piešinius, darė atvirutes, erdvinius paukštelius, lankėsi partnerių įstaigose. L

Lopšelio-darželio ugdytiniai lankėsi VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje, kurioje mus priėmė profesinio mokymo skyriaus vedėja Inga Viršilienė papasakojo vaikams apie mokyklą, o profesijos mokytojas Egidijus Žilinskas vaikus supažindino su inkilo gamyba, staliaus amatu, vaikai kalė vinis į inkilus, stebėjo kaip pjaunamas medis staklėmis.  Kita grupė ugdytinių lankėsi Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje, kurioje turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su inkilų gaminimo procesu su kuriuo supažindino technologijų mokytojas Vitas Kazlauskas, o pažintinę pamoką organizavo mokytoja Leonida Lukaitė su ugdytinėmis.

2019 m. kovo 1 d. visi akcijos dalyviai ir partneriai susirinko popietėje „Paukšteliai sugrįžta“, kurioje lopšelio-darželio ugdytiniai deklamavo eilėraščius, taip pasveikindami pavasarį ir sugrįžtančius paukštelius, visa lopšelio-darželio bendruomenė bei svečiai buvo įtraukti į žaidimus, vyko paukščių garsų viktorina „Atspėk, koks tai paukštis“.

Lopšelio-darželio direktorė Dainora Kuprienė atsidėkodama akcijos partneriams, įteikė padėkas, o vaikai dovanojo savo darytus erdvinius paukštelius svečiams. Visus susirinkusius taip pat sveikino Kuršėnų politechnikos mokyklos direktorė Regina Rupšienė ir Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytojai Leonida Lukaitė ir Vitas Kazlauskas.

Popietę vainikavo VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos ir Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos bendruomenių padarytų inkilėlių įkėlimas į medį, kuriuos kėlė jų ugdytiniai ir mokytojai. Esame dėkingi partneriams ir bendruomenei už bendradarbiavimą įgyvendinant šią akciją ir tikimės gražių darbų ateityje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Viktorija Milevičienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: