REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose nauji kiokušin karatė čempionai ir 3 komandinė vieta

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, kovo 10 d., Lietuvos lengvosios atletikos manieže, vyko vienas didžiausių kiokušin karatė turnyras – „Ippon Cup 2019“, kurį antrus metus iš eilės, suorganizavo karatė klubas „Ippon“. Į turnyrą atvyko virš 1000 dalyvių iš 24 visos Lietuvos kiokušin karatė klubų, o jų tarpe rekordinis skaičius dalyvių iš Kuršėnų – „Kuršėnų kyokushin karate klubo Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos komandą sudarė net 37 sportininkai iš kurių 11 dalyvavo pirmą kartą.

Komandai pavyko iškovoti 18 čempionų titulų: Gabija Vitkevičiūtė, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Radvilas Lukšas, Aronas Pranauskas, Lukas Danielius Ramanauskas, Nojus Grikštas, Lukas Jonaitis, Augustinas Dvarionas, Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Kristijonas Pocius, Julius Simonovičius, Geraldas Dvarionas, Gvidas Rimkus, Tomas Mituzas, Domantas Pekštys ir Lukas Neimantas. Daugumai savo kategorijų nugalėtojų reikėjo laimėti po 3 arba 4 kovas prieš skirtingus varžovus, o tai atitiko kovoms aukščiausio lygio – čempionatų varžybose. Vicečempionais tapo 7 sportininkai: Mėta Salygaitė, Ieva Pieškutė, Jonas Spuris, Silvijus Žemeckas, Kernius Leliukas, Armandas Mickevičius ir Kornelijus Kaveckas. Garbingas trečiąsias vietas iškovojo 9 sportininkai: Kipras Mintauskas, Tauras Pugačius, Oskaras Degutis, Gražvydas Tinteris, Raigardas Salyga, Vakaris Kaveckas, Šarūnas Neverdauskas, Benas Sprindžiukas ir Pijus Blankus. Tai buvo puikios varžybos ne tik pradedantiems savo kiokušin karatė kovotojo kelią, bet ir geras jėgų pasitikrinimas prieš artėjančius Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatus aukštesnio lygio sportininkams.

Atkaklios kovos vyko ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp komandų. Turnyro pradžioje buvo aišku, kad pirmas dvi vietas pasidalins gausiausios Vilniaus „Ippon“ ir Klaipėdos „Shondan“ komandos. Neaiškumų buvo dėl 3 vietos į kurią pretendavo labai daug stiprių konkurentų. Po varžybų paaiškėjo, kad būtent Kuršėnų komanda – pademonstravusi puikius rezultatus ir užėmė šią prizinę vietą (18 čempionų iš 37 dalyvių). Antri liko šeimininkai Vilniaus „Ippon“ (35 čempionai iš 119 dalyvių) ir turnyro nugalėtojais tapo milžiniška Klaipėdos „Shodan“ komanda (52 čempionai iš 454 dalyvių). Toks turnyras – labai gera patirtis ne tik varžybų dalyviams, bet ir organizatoriams, teisėjams, bei žiūrovams, tėveliams. Dėkojame už palaikymą ir tikimės, kad tai padės toliau siekti pergalių bei garsinti Šiaulių rajoną turnyruose ir čempionatuose.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: