REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sėkmė Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse

Kovo 9 dieną Kelmėje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etapas, kuriame Šiaulių rajonui atstovavo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos bei Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai, rajono meninio skaitymo konkurse užėmę pirmą vietą.

5–8 klasių grupėje mūsų kraštui atstovavo Stasio Anglickio mokyklos septintokė Ugnė Lideikytė. Mokinė skaitė Aido Jurašiaus tekstą „Pypas ir jo nutikimai”. Ugnės mokytoja Žaneta Gineitienė.

9–12 klasių grupėje ištrauką iš Beatos Tiškevič knygos „Vyvenimas” skaitė Lauryno Ivinskio gimnazijos IIIGA klasės mokinė Paulina Vitauskaitė. Paulinos mokytoja Vita Šventickienė.

Kuršėniškiai ne tik puikiai pasirodė skaitydami individualius tekstus, bet parengė ir literatūrinę kompoziciją. Kamilė Jonaitytė (IGB klasė), Eglė Ambrožaitė (IGB klasė), Kipras Kunigėlis (IGD klasė), Matas Cironka (IIGB klasė), Paulina Vitauskaitė (IIIGA klasė), Kamilė Zelbaitė (IIIGA klasė) ir Auksė Ulytė (IVGD klasė) – Lauryno Ivinskio gimnazijos 9–12  klasių mokiniai – pagal Aido Marčėno ir Justino Kisieliausko eiles parengė literatūrinę kompoziciją „Pasveikink su gyvenimu!” Mokinius ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Asta Mazūraitė ir Vita Šventickienė.

Džiaugiamės gavę ne tik pirmojo laipsnio diplomus, bet ir suteikta galimybe atstovauti savo regionui respublikiniame renginyje, kuris vyks balandžio 12–13 dienomis Anykščiuose. Dėkojame savo Mokytojoms, nuoširdžiai, aktyviai ir pakančiai dirbusioms su mumis, bei komisijai ir konkurso organizatoriams. Ačiū!

Kipras Kunigėlis, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos naujienlaiškio žurnalistas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: