REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Renginys „Sveikatos popietė“ minint tarptautinę moters dieną Nuotraukos

Moteriškos pavasario šventės – Kovo 8-osios – proga, Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visas moteris, sustoti ir pagalvoti ne tik apie kitus, bet ir apie save. Norint ir toliau džiuginti aplinkinius užkrečiama pavasarine nuotaika, entuziazmu ir grožiu, būtina pasirūpinti savo sveikata.

Moterys sužinojo ar prisiminė krūtų savityros būdus ir galėjo išmėginti praktiškai ant krūties modelio kaip atpažinti krūties vėžį tam tikrose stadijose. Nuolatinė savo krūtinių apžiūra, yra esminis, pirminis ir geriausias būdas aptikti ankstyvosios stadijos krūties vėžį.

Taip pat visos dalyvės galėjo pažiūrėti kaip atrodo gimdos kaklelio vėžio piktybinis navikas. Net 80 proc. moterų, sergančių ikivėžinėmis gimdos kaklelio ligomis, galima išgydyti, jei liga būtų pastebėta laiku ir kuo anksčiau būtų pradėtas gydymas.

Moterys turėjo galimybę pasisvėrus sužinoti savo kūno masės indeksą, vidinių, poodinių riebalų ir skeletinių raumenų masės dalis, kūno tipą. Taip pat galėjo pasimatuoti kraujo spaudimą, hidrauliniu rankos dinamometru pamatuoti izometrinę plaštakos griebimo jėgą, specialiuoju „Pico Smokelyzer Simple Co“ aparatu buvo galima pasitikrinti iškvepiamo anglies monoksido (CO) kiekį plaučiuose.

Visos moterys dalyvavo žaidime „Laimėk išmaniąją apyrankę“, kurio laimėtoja tapo Sonata Daukintienė. Nors išmanioji apyrankė buvo tik viena, tačiau nei viena neliko tuščiomis rankomis, kadangi visuomenės sveikatos specialistės kiekvienai dalyvei įteikė gėlę ir juodojo šokolado, kuris gerina smegenų ir širdies darbą.

ŠIRDINGAI DĖKOJAME DALYVAVUSIOMS! MES ESAME JUMS!

Informaciją apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius ir konkursus galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Viktorija Strazdinienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: